توصیف لحظه انفجار در فرودگاه بروکسل از زبان یک بازمانده: انگار آخر دنیا بود

توصیف لحظه انفجار در فرودگاه بروکسل از زبان یک بازمانده: انگار آخر دنیا بود
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

حملات تروریستی روز سه شنبه در بروکسل علاوه بر دهها کشته، ۲۷۰ مجروح نیز برجا گذاشت که به گفته منابع بیمارستانی حال برخی از آنها بسیار وخیم است. راشل

آگهی

حملات تروریستی روز سه شنبه در بروکسل علاوه بر دهها کشته، ۲۷۰ مجروح نیز برجا گذاشت که به گفته منابع بیمارستانی حال برخی از آنها بسیار وخیم است.

راشل کلن، دختر جوان ۲۰ ساله فرانسوی که همزمان با انفجارها در فرودگاه بوده یکی از این مجروحان است. او زمان انفجار را اینگونه توصیف می کند: «حتی فرصت نداشتم به اطرافم نگاه کنم زیرا درست لحظه ای که به محل بازرسی رسیدم صدای انفجار مهیبی به گوش رسید. یک لحظه انگار آخر دنیا بود. به خودم آمدم دیدم روی زمین افتاده ام و همه جا پوشیده از خاکستر و دود است. مواد قهوه ای رنگی روی همه لباس هایم را پوشانده بود. بوی تعفن و سوختگی می آمد. بلند شدم و سعی کردم هرچه سریعتر بیرون بروم.»

او در صف عبور به بخش پرواز برای سفر به آمریکا بوده که ناگهان یکی از انفجارها در نزدیک او رخ می دهد. دستها و صورتش در اثر انفجار سوخته و پاهایش نیز آسیب دیده اما خوشبختانه در این حادثه زنده مانده است.

او اضافه می کند: « دیگران به من گفتند سوخته ام و من تازه متوجه شدم. در آینه بخشی از سوختگی ها را دیدم اما واقعا نمی توانستم نگاه کنم.» راشل همچنین می گوید: «روز حادثه گریه کرده اما نمی تواند تمام زندگی خود را به گریه کردن بگذراند.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

حمله با چاقو به پلیس در بروکسل؛ دست‌کم یک مامور بلژیکی کشته شد

فرار سرباز پیشین بریتانیا و متهم به جاسوسی برای ایران از زندانی در لندن

مقامات امنیتی تاجیکستان از کشته شدن ستیزه‌جویان افغان در آستانه روز ملی خبر دادند