Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

ابراز همدردی نمایندگان کشورهای عرب با سفیر بلژیک در قاهره

ابراز همدردی نمایندگان کشورهای عرب با سفیر بلژیک در قاهره
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

گروهی از نمایندگان کشورهای عربی، روسای احزاب سیاسی مصر و نیز سفرای دیگر کشورها برای ادای احترام و ابراز همدردی با خانواده های قربانیان حملات تروریستی

آگهی

گروهی از نمایندگان کشورهای عربی، روسای احزاب سیاسی مصر و نیز سفرای دیگر کشورها برای ادای احترام و ابراز همدردی با خانواده های قربانیان حملات تروریستی بروکسل به سفارت بلژیک در قاهره رفتند.

ژیل حیفرت، سفیر بلژیک به یورونیوز گفت: «زمینه های لازم برای توسعه همکاری ها را در نظر گرفته ایم و پذیرای تمامی گروه هایی که اراده لازم برای همکاری ونیز روشهای جدید تحقیقاتی داشته باشند، هستیم. زیرا کاملا واضح است که نیاز به پیشرفت و درک بهتر شرایط برای مقابله با هرگونه خطری در آینده داریم.»

احمد بن حلی، معاون دبیرکل اتحادیه عرب نیز گفت: «گروه های مسلمان و عرب ساکن دراروپا باید به شدت با نشانه های افراطی گرایی در جوامع خود برخورد کنند زیرا آنها با سوء استفاده از دین اسلام دست به جنایت می زنند. چیزی که در واقع هیچ جایی در اسلام ندارد و این اقدامات بیش از هرچیز سبب تخریب گروه های عرب و مسلمانان ساکن اروپا است.»

نمایندگان کشورهای عربی در این دیدار بر لزوم افزایش تلاش ها برای مبارزه با تروریسم و نیز گسترش امنیت مرزهای میان کشورها تاکید کردند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ترکیه: ابراهیم البکراوی سال گذشته ۲ بار دستگیر شد و به بلژیک هشدار دادیم

مردم بروکسل به قربانیان حملات انتحاری ادای احترام کردند

در انفجارهای بروکسل مادری کشته شد، دوقلوها و پدر سوگوار