در انفجارهای بروکسل مادری کشته شد، دوقلوها و پدر سوگوار

در انفجارهای بروکسل مادری کشته شد، دوقلوها و پدر سوگوار
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

مقامات بلژیک می گویند کشته و زخمی های حملات بروکسل دست کم از چهل ملیت مختلف بوده اند. یکی از اولین جانباختگان فرودگاه بروکسل که به سرعت هویتش مشخص

مقامات بلژیک می گویند کشته و زخمی های حملات بروکسل دست کم از چهل ملیت مختلف بوده اند. یکی از اولین جانباختگان فرودگاه بروکسل که به سرعت هویتش مشخص شد، زنی بود با تابعیت پرویی.

آگهی

مطبوعات پرو با اشاره به این مطلب تیتر زدند: «جهادگران یک زن پرویی را کشتند.» آدلما تاپیا روئیز، ۳۶ ساله و مقیم بروکسل، همراه همسر بلژیکی و دختران دوقلوی خود عازم سفر نیویورک بود اما سرنوشتی دیگر برای او رقم خورد.

برادر داغدار او در گفتگو با رسانه های پرو گفت: «خواهرم یک دوقلو داشت. مُرِن و آلوندرا… که همراه مادر و پدرشان در فرودگاه بودند… برای دیدار خواهرم دیگرم عازم آمریکا بودند اما این حمله سرنوشت آنها را تغییر داد.»

از قرار معلوم تنها چند لحظه پیش از انفجار، پدر به دنبال دختران دو قلویش از همسرش جدا می شود. اما همین فاصله چندین متری کافی بود که دوقلوها یک عمر از نعمت مادر محروم شوند. تقدیر یا شانس، هر چه نامش باشد، حملات تروریستی بروکسل این خانواده را همانند ۳۰ خانواده داغدار دیگر، متلاشی کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نقشه حملات؛ قلب بروکسل هدف گرفته شد

فرار سرباز پیشین بریتانیا و متهم به جاسوسی برای ایران از زندانی در لندن

مقامات امنیتی تاجیکستان از کشته شدن ستیزه‌جویان افغان در آستانه روز ملی خبر دادند