در انفجارهای بروکسل مادری کشته شد، دوقلوها و پدر سوگوار

در انفجارهای بروکسل مادری کشته شد، دوقلوها و پدر سوگوار
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

مقامات بلژیک می گویند کشته و زخمی های حملات بروکسل دست کم از چهل ملیت مختلف بوده اند. یکی از اولین جانباختگان فرودگاه بروکسل که به سرعت هویتش مشخص

آگهی

مقامات بلژیک می گویند کشته و زخمی های حملات بروکسل دست کم از چهل ملیت مختلف بوده اند. یکی از اولین جانباختگان فرودگاه بروکسل که به سرعت هویتش مشخص شد، زنی بود با تابعیت پرویی.

مطبوعات پرو با اشاره به این مطلب تیتر زدند: «جهادگران یک زن پرویی را کشتند.» آدلما تاپیا روئیز، ۳۶ ساله و مقیم بروکسل، همراه همسر بلژیکی و دختران دوقلوی خود عازم سفر نیویورک بود اما سرنوشتی دیگر برای او رقم خورد.

برادر داغدار او در گفتگو با رسانه های پرو گفت: «خواهرم یک دوقلو داشت. مُرِن و آلوندرا… که همراه مادر و پدرشان در فرودگاه بودند… برای دیدار خواهرم دیگرم عازم آمریکا بودند اما این حمله سرنوشت آنها را تغییر داد.»

از قرار معلوم تنها چند لحظه پیش از انفجار، پدر به دنبال دختران دو قلویش از همسرش جدا می شود. اما همین فاصله چندین متری کافی بود که دوقلوها یک عمر از نعمت مادر محروم شوند. تقدیر یا شانس، هر چه نامش باشد، حملات تروریستی بروکسل این خانواده را همانند ۳۰ خانواده داغدار دیگر، متلاشی کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نقشه حملات؛ قلب بروکسل هدف گرفته شد

پارلمان اروپا حمله مقامات جمهوری اسلامی علیه زنان ایرانی را محکوم کرد

«بیتل داعشی» در بریتانیا به ۸ سال زندان محکوم شد