ریموند مور، مسئول برگزاری مسابقات تنیس ایندین ولز استعفا کرد

ریموند مور، مسئول برگزاری مسابقات تنیس ایندین ولز استعفا کرد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

ریموند مور، مسئول برگزاری مسابقات تنیس مسترز ۱۰۰۰ ایندین ولز پس از افزایش انتقادها از سمتش استعفا کرد. او با اشاره به برابری جایزه قهرمانان مسابقات

ریموند مور، مسئول برگزاری مسابقات تنیس مسترز ۱۰۰۰ ایندین ولز پس از افزایش انتقادها از سمتش استعفا کرد. او با اشاره به برابری جایزه قهرمانان مسابقات مردان و زنان، تنیس بازان زن را به سوء استفاده از موفقیت مردان متهم کرده بود.

آگهی

آقای مور گفته بود: «اگر بار دیگر به دنیا بیایم دوست دارم در مسابقات تنیس زنان شرکت کنم. آنها از موفقیت مردان سوء استفاده می کنند. خیلی خیلی خوش اقبال هستند و هیچ اقدامی هم انجام نمی دهند. اگر تنیس باز زن بودم هر شب زانو می زدم و از خدا برای آفرینش راجر فدرر و رافائل نادال تشکر می کردم. آنها موجب رونق این ورزش شدند.»

گفته های آقای مور با واکنشهای زیادی روبرو شد. از جمله سرنا ویلیامز، زن شماره یک تنیس جهان ضمن نادرست خواندن گفته های آقای مور اظهار داشت: «از تعبیر زانو زدن فقط یک نوع برداشت می توان کرد. واقعا توهین کننده است. زنان زحمات زیادی کشیدند و نباید به هر بهانه ای زانو بزنند و بدون دلیل تشکر کنند.»

نواک جوکوویچ، که روز یکشنبه برای پنجمین بار جام قهرمانی این رقابتها را بالای سر برد یکی از کسانی است که بارها از برابری جوایز قهرمانان مرد و زن انتقاد کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

حضور ورزنه‌بردار عراقی در دسته‌ای که ورزشکار اسرائیلی شرکت کرده بود جنجالی شد

سایه یک بوسه بر قهرمانی در جام جهانی؛ سرمربی تیم ملی فوتبال زنان اسپانیا برکنار شد

نخستین تجربه خارجی ماشین گلزنی تاتنهام؛ هری کین به بایرن مونیخ پیوست