هویت دانشجویان کشته شده در تصادف اسپانیا مشخص شد

هویت دانشجویان کشته شده در تصادف اسپانیا مشخص شد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

آزمایشات دی ان ای صورت گرفته به روی اجساد ۱۳ نفر از قربانیان تصادف اتوبوس در کاتالونیا هویت دانشجویان کشته شده را تایید کرده است. هفت نفر از این

آگهی

آزمایشات دی ان ای صورت گرفته به روی اجساد ۱۳ نفر از قربانیان تصادف اتوبوس در کاتالونیا هویت دانشجویان کشته شده را تایید کرده است. هفت نفر از این قربانیان دانشجویان ایتالیایی هستند که در قالب برنامۀ معاوضۀ دانشجو موسوم به اراسموس در دانشگاه بارسلون مشغول به تحصیل بودند.

والدین سرنا ساراسینو، یکی از این دانشجویان می گویند شدت تصادف به حدی بوده که به سختی توانسته اند سرنا ساراسینو٬ دختر خود را شناسایی کنند. پدر سرنا می گوید: «برخی از اتفاقات پدرها و مادرها را دو بار می کشد. ما فقط یک دختر داشتیم و دیگر معنایی ندارد که زندگی کنیم.»

مادر این دختر جان باخته نیز می گوید دیگر هیچ انگیزه ای برای زندگی ندارند و گویی با دخترشان مرده اند.

ماتیو رنتسی، نخست وزیر ایتالیا نیز روز دوشنبه به بارسلون سفر کرده و با خانوادۀ قربانیان ایتالیایی دیدار کرده است. این تصادف در منطقه ای به نام فرجینال در نزدیکی بارسلون رخ داد که در نتیجۀ آن علاوه بر هفت ایتالیایی، شش دانشجوی دیگر از کشورهای آلمان، اتریش، رومانی، فرانسه و ازبکستان جان خود را از دست داده اند.

کاروان این دانشجویان در حال بازگشت از والنسیا به بارسلون بود که یکی از این اتوبوس ها در اثر برخورد با یک خودروی دیگر واژگون شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دادستانی اسپانیا برای دنی آلوز به دلیل «تجاوز جنسی» درخواست ۹ سال زندان کرد

بطری‌های روغن زیتون در سوپرمارکت‌های اسپانیا به زنجیر کشیده شدند

تصادف تریلی با اتوبوس دانش‌آموزان در اوهایوی آمریکا ۳ کشته و ۱۵ زخمی برجای گذاشت