Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

اختلال در سخنرانی ترامپ در اوهایو

اختلال در سخنرانی ترامپ در اوهایو
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

سخنرانی دونالد ترامپ، نامزد پیشتاز جمهوری خواهان در ایالت اوهایو نیز با حضور مخالفانش با اختلال مواجه شد. او در واکنش با اشاره به افرادی که علیه او

آگهی

سخنرانی دونالد ترامپ، نامزد پیشتاز جمهوری خواهان در ایالت اوهایو نیز با حضور مخالفانش با اختلال مواجه شد.
او در واکنش با اشاره به افرادی که علیه او اقدام به برپایی تظاهرات کرده و یا سخنرانی هایش را بر هم می زنند گفت که این گروه ها برای کشور بسیار «بد» هستند. وی همچنین ادعا کرد که هواداران برنی ساندرز، نامزد دموکرات ها قصد ایجاد اختلال در کمپین او داشته اند. آقای ساندر این ادعا را رد کرده است.

ترامپ تصریح کرد: «من قصد تخریب زندگی مردم را ندارم. اما تنها راه مقابله با اینگونه افراد تعیین مجازات برای آنهاست زیرا اینگونه زندگی آنها تخریب خواهد شد. از همین الان به شما می گویم، هرکاری که انجام دهید با مجازات مواجه می شوید.» سخنان ترامپ، واکنش هیلاری کلینتون نامزد دموکرات هارا در پی داشت. او ترامپ را به ترویج و تشویق «خشونت و پرخاشگری» در جامعه متهم کرد.
خانم کلینتون گفت: «سخنان زشت و تفرقه برانگیز او و تشویق به خشونت و پرخاشگری نه تنها اشتباه بلکه خطرناک است. اگر با کبریت بازی کنی، می توانی آتش بیافروزی اما نمی توانی آن را کنترل کنی.»

روز شنبه نیز اعتراض های گسترده و خشونت و درگیری در شیکاگو نیز لغو سخنرانی دونالد ترامپ را درپی داشت. آقای ترامپ در بیانیه ای که از سوی کمپین انتخاباتی او منتشر شده اعلام کرده که به دلایل امنیتی و پس از گفت و گو با پلیس نسبت به لغو سخنرانی اش اقدام کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

لغو سخنرانی ترامپ در شیکاگو در پی گسترش اعتراض ها

حمایت دومین نامزد جمهوری خواه از دونالد ترامپ

آیا جمهوریخواهان موفق به حذف ترامپ می شوند؟