مرکل و کامرون خوش بین به ماندن بریتانیا در اتحادیه اروپا

مرکل و کامرون خوش بین به ماندن بریتانیا در اتحادیه اروپا
Copyright 
نگارش از مسعود سالاری
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان، روز جمعه گفت که درخواست لندن برای اعمال اصلاحات در ساختار اتحادیه اروپا را درک می کند. دیوید کامرون، نخست وزیر بریتانیا

آگهی

آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان، روز جمعه گفت که درخواست لندن برای اعمال اصلاحات در ساختار اتحادیه اروپا را درک می کند. دیوید کامرون، نخست وزیر بریتانیا که میهمان شهردار هامبورگ در یک برنامه سنتی ناهار در تالار شهرداری این شهر بود، گفت: «اگر به لطف همکاری با یکدیگر بتوانیم این تغییرات را اعمال کنیم، من به صراحت می گویم که بریتانیا در اتحادیه اروپا با شرایط جدید آن باقی خواهد ماند.»

مراسم ناهار «ماتیه» همه ساله با شرکت شخصیت های با نفوذ آلمانی و خارجی در هامبورگ برگزار می شود. خانم مرکل در این مراسم گفت: «همه شما نظر مرا می دانید. من می خواهم که بریتانیای کبیر در آینده نیز یک عضو فعال در یک اتحادیه اروپای موفق باشد… این به نفع آلمان است و بگذارید بگویم که به نفع بریتانیا و قطعا به نفع کل اتحادیه اروپا نیز خواهد بود.»

دیوید کامرون امیدوار است در نشست سران اروپا که در روزهای پنج شنبه و جمعه آتی برگزار می شود، اتحادیه اروپا را در زمینه تغییرات مورد نظر خود به ویژه در زمینه تأمین اجتماعی متقاعد کند تا مردمش ماندن در اتحادیه اروپا را بپذیرند. مردم بریتانیا قرار است در سال جاری میلادی در یک همه پرسی به رفتن یا ماندن کشورشان در اتحادیه اروپا رأی بدهند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بافتنی‌های پشمی مادربزرگ ۹۴ ساله و شگفتی‌هایش

نخستین حضور عمومی پادشاه بریتانیا بعد از اعلام ابتلا به سرطان

عکس دستکاری شده دیگری از کیت میدلتون؛ همسر ولیعهد با تصویر ملکه بریتانیا چه کرده است؟