Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

داعش با انتشار ویدئویی بریتانیا را تهدید به انجام حمله کرد

داعش با انتشار ویدئویی بریتانیا را تهدید به انجام حمله کرد
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

شبه نظامیان گروه دولت اسلامی (داعش) با انتشار ویدئویی حاوی تصاویر و آخرین اظهارات ۹ نفر از تروریست های حملات ۱۳ نوامبر پاریس، تهدید کردند که بریتانیا

آگهی

شبه نظامیان گروه دولت اسلامی (داعش) با انتشار ویدئویی حاوی تصاویر و آخرین اظهارات ۹ نفر از تروریست های حملات ۱۳ نوامبر پاریس، تهدید کردند که بریتانیا را مورد هدف قرار می دهند.

فردی با نام ابوعمر البلژیکی در این ویدئو با اشاره به حملات هوایی ائتلاف غرب در سوریه می گوید اگر شما هواپیماهای جنگی تان را برای بمباران مسلمانان می فرستید، دولت اسلامی هم کسانی برای حمله به شما می فرستد.

بدلیل اختلافات میان دولت سوریه و نیروهای اپوزیسیون برگزاری مذاکرات صلح سوریه در روز دوشنبه ۲۵ ژانویه در هاله ای از ابهام است و در این میان، خشونت و درگیری در سوریه همچنان ادامه دارد.

تصاویر ارسالی از سوریه درگیری های شدید میان شبه نظامیان گروه دولت اسلامی و نیروهای سوری و روسی را در شهر حمص نشان می دهد.

تلاشها برای برقراری صلح در سوریه با چالشهای بزرگی روبروست که در این میان اختلاف بر سر نقش بشار اسد در آینده سوریه و همچنین تیرگی روابط ایران و عربستان سعودی از مهمترین آنها می باشد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

انتشار ویدئوی تازه گروه موسوم به دولت اسلامی

اولاند از تمدید وضعیت اضطراری دفاع کرد

تداوم آتش سوزی در پایانه نفتی راس لانوف در لیبی