Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

پلیس بلژیک و فرانسه نتوانسته اند صلاح عبدالسلام را پیدا کنند

پلیس بلژیک و فرانسه نتوانسته اند صلاح عبدالسلام را پیدا کنند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

خبر کوتاه پلیس فرانسه و بلژیک هنوز در جستجوی صلاح عبدالسلام یکی از عاملان حملات تروریستی پاریس هستند. هویت سه نفر از انتحارکنندگان در روز سیزدهم

آگهی

خبر کوتاه

پلیس فرانسه و بلژیک هنوز در جستجوی صلاح عبدالسلام یکی از عاملان حملات تروریستی پاریس هستند. هویت سه نفر از انتحارکنندگان در روز سیزدهم نوامبر نیز هنوز شناسایی نشده و علاوه بر این افراد، دو نفر دیگر نیز که با عاملان حملات پاریس همکاری داشته اند تحت تعقیب هستند.

برنارد کازنوو، وزیر کشور فرانسه به رسانه های فرانسوی گفته است پلیس این کشور از محل اختفای صلاح عبدالسلام بی اطلاع است و تاکنون در دستگیری این فرد موفق نبوده است.

تصاویری که در مرز فرانسه و بلژیک و پیش از حملات پاریس ضبط شده دو مرد دیگر را همراه با صلاح عبدالسلام نشان می دهد و پلیس می گوید این دو از بلژیک انفجارها و تیراندازی های پاریس را فرماندهی می کرده اند. آنها با نام های «سمیر بوزید» و «سفیان کایال» در اوایل ماه سپتامبر در مرز اتریش تحت کنترل پلیس قرار گرفته اند.

پلیس بلژیک در عملیات جستجو برای یافتن این افراد موفق به کشف چند کمربند انفجاری در یک آپارتمان مسکونی شده و ۱۰ نفر را نیز در این رابطه دستگیر کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کشف اثر انگشت صلاح عبدالسلام در آپارتمانی در بروکسل

بازداشت مظنون حملات پاریس به دلیل ممنوعیت تفتیش شبانه ناکام ماند

پلیس بلژیک در تعقیب دو مظنونی است که به فرار عامل حملات پاریس کمک کرده اند