اعتراض کامیونداران روسیه به طرح افزایش عوارض بزرگراهها

اعتراض کامیونداران روسیه به طرح افزایش عوارض بزرگراهها
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

کامیونداران روسیه به اعتراض خود به طرح دولت برای افزایش عوارض بزرگراهها در این کشور ادامه دادند. کامیونداران خشمگین سعی دارند این بار با مسدود کردن

آگهی

کامیونداران روسیه به اعتراض خود به طرح دولت برای افزایش عوارض
بزرگراهها در این کشور ادامه دادند. کامیونداران خشمگین سعی دارند این بار با مسدود کردن ورودی های پایتخت، صدای خود را به گوش مسئولان مربوطه برسانند. آنها خواهان لغو طرح وضع مالیات های جدید هستند؛ طرحی که هزینه های آنها را دست کم پانزده درصد افزایش خواهد داد.

مسئولان روسیه می گویند در نظر دارند درآمد ناشی از افزایش مالیات را در ارتقاء وضعیت بزرگراههای کشور هزینه کنند؛ مسئله ای که به زعم بسیاری از رانندگان شعاری بیش نیست و به فساد بیشتر دامن خواهد زد. ولادیمیر کوتسی، یک راننده کامیون در این باره می گوید: «پول همانطور که برنامه ریزی شده مصرف خواهد شد، اما در کجا؟ در جیب هایشان میلیون، میلیون پول وجود دارد ولی باز هم کمشان است و بیشتر می خواهند.»

طبق برنامه جدید برنامه راننده ها موظف می شوند با نصب یک دستگاه الکترونیکی خودکار، میزان استفاده از جاده ها را ثبت کنند. عدم پرداخت عوارض می تواند جرایم نقدی سنگینی را برای رانندگان خاطی به همراه داشته باشد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

وزیر خانواده ایتالیا: حمایت از فلسطینی‌ها راهپیمایی محو خشونت علیه زنان را خراب کرد

لیونل مسی هشتمین توپ طلا را از آن خود کرد؛ توپ طلای زنان هم به آیتانا بونماتی اسپانیایی رسید

یهودیان مخالف حملات اسرائیل به غزه در کنگره آمریکا: به نام ما جنگ نکنید