Eventsمناسبت هاپادکست
Loader

Find Us

آگهی

اعتراض کامیونداران روسیه به طرح افزایش عوارض بزرگراهها

اعتراض کامیونداران روسیه به طرح افزایش عوارض بزرگراهها
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

کامیونداران روسیه به اعتراض خود به طرح دولت برای افزایش عوارض بزرگراهها در این کشور ادامه دادند. کامیونداران خشمگین سعی دارند این بار با مسدود کردن

آگهی

کامیونداران روسیه به اعتراض خود به طرح دولت برای افزایش عوارض
بزرگراهها در این کشور ادامه دادند. کامیونداران خشمگین سعی دارند این بار با مسدود کردن ورودی های پایتخت، صدای خود را به گوش مسئولان مربوطه برسانند. آنها خواهان لغو طرح وضع مالیات های جدید هستند؛ طرحی که هزینه های آنها را دست کم پانزده درصد افزایش خواهد داد.

مسئولان روسیه می گویند در نظر دارند درآمد ناشی از افزایش مالیات را در ارتقاء وضعیت بزرگراههای کشور هزینه کنند؛ مسئله ای که به زعم بسیاری از رانندگان شعاری بیش نیست و به فساد بیشتر دامن خواهد زد. ولادیمیر کوتسی، یک راننده کامیون در این باره می گوید: «پول همانطور که برنامه ریزی شده مصرف خواهد شد، اما در کجا؟ در جیب هایشان میلیون، میلیون پول وجود دارد ولی باز هم کمشان است و بیشتر می خواهند.»

طبق برنامه جدید برنامه راننده ها موظف می شوند با نصب یک دستگاه الکترونیکی خودکار، میزان استفاده از جاده ها را ثبت کنند. عدم پرداخت عوارض می تواند جرایم نقدی سنگینی را برای رانندگان خاطی به همراه داشته باشد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

حمله به خوابگاه‌های دانشجویان خارجی و نگرانی مهاجران افغان؛ در قرقیزستان چه خبر است؟

ناآرامی‌های گرجستان؛ جایی که «نسل زد» جلودار اعتراضات علیه لایحه جنجالی دولت است

دانشگاه‌های تورین و آمستردام به تظاهرات همبستگی با فلسطینی‌های غزه پیوستند