Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

روایت شاهد عینی از حادثه گروگان گیری پاریس

روایت شاهد عینی از حادثه گروگان گیری پاریس
Copyright 
نگارش از امید لهبی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

افراد مسلح در پاریس با هجوم به یک سالن کنسرت صدها نفر را به گروگان گرفتند، سالن با هزار و پانصد صندلی مملو از جمعیت بود، از این تعداد حدود صد نفر

آگهی

افراد مسلح در پاریس با هجوم به یک سالن کنسرت صدها نفر را به گروگان گرفتند، سالن با هزار و پانصد صندلی مملو از جمعیت بود، از این تعداد حدود صد نفر کشته شدند. زمانی که مهاجمان فریادکشان با مسلسل هایشان وارد سال شدند، حاضران ابتدا تصور کردند این بخشی از کنسرت است.

خبرنگار یورونیوز با یکی از حاضران در سالن گفتگو کرده است، وی می گوید: «من داخل جمعیت بودم، حدود یک ساعت از آغاز کنسرت می گذشت که به ناگهان صداهای خیلی بلندی از انتهای سالن شنیدیم. مردم وحشت زده شدند و تلاش کردند از سالن خارج شوند. من روی نیمکت نشسته بودم. همه روی زمین دراز کشیدیم و به سمت خروج اضطراری رفتیم و توانستیم از آنجا خارج شویم و در یک سالن دیگر پناه بگیریم تا پلیس بیاید و نجاتمان دهد.»

جیمز فرنی، خبرنگار یورونیوز از محل گروگان گیری می گوید: «دادستانی تحقیقاتی را که به آن تحقیقات ضد تروریستی می گویند آغاز کرده است. هنوز جزییات زیادی در هاله ای از ابهام قرار دارد. پلیس بر این باور است که تعدادی از مهاجمان فرار کرده اند.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اعلام آمادگی سفارت ایران برای همکاری با پلیس فرانسه در حادثۀ گروگانگیری

حملات تروریستی پاریس: صحنه های جنگی در کف خیابان

روایت شاهد عینی از حادثه گروگان گیری پاریس