Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

تکرار جنایت خمینی‌شهر: پسران را به درخت بستند و به دختران تجاوز کردند

تکرار جنایت خمینی‌شهر: پسران را به درخت بستند و به دختران تجاوز کردند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

براساس خبر یکی از خبرگزاری‌ها ایران، ۱۰ نفر که سه تن از آنها مسلح بودند، جنایتی مانند آنچه چهار سال پیش در خمینی‌شهر اصفهان روی داد را در قزوین و در مورد دختران جوان در یک جنگل مرتکب شدند.

به گزارش ایسنا این ۱۰ نفر به گروه‌هایی که برای تفریح و پیک‌نیک به مناطق «باراجین و جاده زرشک» در شمال قزوین رفته بودند، حمله و به دخترهای جوان این گروه تجاوز کردند.

گفته شده است که این اتفاق بیش از سه بار در این جاده در نزدیکی جاده فرعی «زرشک» افتاده و دختران جوان در حالی مورد تعرض قرار گرفته‌اند که عده‌ای پسر جوان نیز در اکیپ‌شان حضور داشته‌اند. براین اساس تعرض‌کنندگان هر بار پسرهای جوان را با تهدید سلاح گرم به درخت بسته و در مورد دختران اقدام به تعرض می‌کردند.

تاریخ دقیق این جنایت مشخص نشده، اما به نوشته‌ ایسنا «همه‌ متهمان این پرونده یک ماه پیش دستگیر شده‌اند و حالا مسئولان انتظامی و قضایی قزوین بر سر اینکه چه کسی این خبر را تایید کند، بحث می‌کنند.»

در همین حال وب‌سایت «تابناک» هم نوشته است: «در حالی بیش از یک ماه از دستگیری ۱۰ نفری که به دختران جوان در باراجین قزوین تجاوز کرده‌اند می‌گذرد که هیچ‌یک از رسانه‌ها حتی رسانه‌های محلی قزوین در این‌باره خبری منتشر نکرده‌اند.»

یک منبع موثق در اداره آگاهی استان قزوین نیز درباره این اتفاق به «ایسنا» گفته است: «متهمان یک بار دست به این جنایت نزده‌اند و چندین بار با همین قصد به بالای جاده باراجین در نزدیکی فرعی زرشک رفته‌اند و در یکی از جنگل‌هایی که مردم برای پیک‌نیک می‌آمدند به دختران جوان تجاوز می‌کردند.»

به گفته این شخص، این پرونده به‌صورت ویژه در دستور کار مقامات قضایی قرار گرفته و احتمالا اعدام، حکمی است که برای این متهمان در نظر گرفته خواهد شد.

گفتنی است سوم خردادماه سال ۱۳۹۰ نیز، ۱۳ نفر که قمه، چوب و چاقو در دست داشتند با ورود به يکی از باغ‌های اطراف خمينی‌شهر اصفهان، هشت مرد شرکت‌کننده در يک مهمانی خصوصی را حبس و با ربودن شش زن حاضر در اين مهمانی و انتقال آنها به محلی ديگر به آنها تجاوز کردند.

شرکت کنندگان در اين ميهمانی شامل دو زوج، چهار خواهر و برادر با تعدادی از دوستان آنها بوده که به مناسبت روز زن در يکی از باغ‌های اطراف خمينی‌شهر اصفهان مهمانی برگزار کرده بودند که تا پاسی از شب ادامه داشته است.

مدتی بعد متهمان دستگیر، و سحرگاه روز چهارشنبه، بيستم مهر، چهار نفر از آنها در ملاء عام به دار آويخته شدند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بیانیه سه کشور اروپایی در محکومیت گام‌‌های هسته‌ای ایران؛ تهران بیانیه گروه ۷ را «مغرضانه» خواند

ایران در حال گسترش ظرفیت غنی سازی خود در واکنش به قطعنامه شورای حکام است

نگاهی به ۶ «سرباز نظام»؛ دوئل اصول‌گرایانه قالیباف و جلیلی یا اصلاح‌طلبی پزشکیان؟