انتقاد شدید وزیر کشور آلمان از رفتار برخی پناهجویان در این کشور

انتقاد شدید وزیر کشور آلمان از رفتار برخی پناهجویان در این کشور
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

توماس دمزیر وزیر کشور آلمان با انتقاد از رفتار برخی از پناهجویانی که به آلمان رسیده اند گفته است که آنها به اندازه کافی قدردان نیستند. آقای دمزیر در

توماس دمزیر وزیر کشور آلمان با انتقاد از رفتار برخی از پناهجویانی که به آلمان رسیده اند گفته است که آنها به اندازه کافی قدردان نیستند.

آگهی

آقای دمزیر در گفت و گویی با شبکه دوم تلویزیون آلمان با اشاره به اینکه پناهجویان باید نحوه تقسیم و محل استقرار خود را که توسط مقامات تعیین می شود بپذیرند گفت: «پناهجویان تا تابستان امسال سپاسگزار بودند که به آلمان رسیده اند و در کنار ما هستند، آنها می خواستند بدانند مقامات آنها را در چه شهرهایی توزیع خواهند کرد. اما اکنون بسیاری از پناهجویان فکر می کنند که می توانند خودشان محل اقامتشان را مشخص کنند. آنها بدون مجوز محل اسکانشان را ترک می کنند و انقدر پول دارند که تاکسی سفارش دهند و صدها کیلومتر در آلمان سفر کنند، دست به اعتصاب بزنند و مشکل درست کنند چون محل اقامت یا غذایشان را دوست ندارند.»

اظهار نظر وزیر کشور آلمان با اعلام نتایج یک نظرسنجی در آلمان همزمان شده است که گویای افزایش نارضایتی آلمانی ها در ارتباط با بحران مهاجرت است. بر اساس این نظرسنجی حدود پنجاه و یک درصد آلمانی گفته اند که افزایش تعداد پناهجویان در آلمان می ترسند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پناهجویانی که خطر مرگ را به جان می خرند

آلمان؛ دریافت پناهندگی برای متقاضیان منطقه بالکان سخت تر می شود

نایب رئیس کمیسیون اروپا از احتمال ورود تروریسم در لباس پناهجو گفت