Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

نایب رئیس کمیسیون اروپا از احتمال ورود تروریسم در لباس پناهجو گفت

نایب رئیس کمیسیون اروپا از احتمال ورود تروریسم در لباس پناهجو گفت
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

اشتفان گروبه، خبرنگار یورونیوز با فرانس تیمرمانز، نایب رئیس اول کمیسیون اروپا در مورد پناهجویان گفتگو کرده است. آقای تیمرمانز در پاسخ به این پرسش که

آگهی

اشتفان گروبه، خبرنگار یورونیوز با فرانس تیمرمانز، نایب رئیس اول کمیسیون اروپا در مورد پناهجویان گفتگو کرده است. آقای تیمرمانز در پاسخ به این پرسش که آیا افزایش ناگهانی پناهجویان قابل پیش بینی نبوده است، می گوید: «من با خانواده های پناهجو در جزیره کوس یونان صحبت می کردم. یکی از آنها می گفت: “من در اردوگاه پناهجویان در لبنان زندگی می کردم. همه چیز خوب بود، اما بعد از دو سال پس اندازم تمام و همه پولم خرج شد. بچه های من غذا می خواهند، آنجا چیزی نداشتم که به آنها بدهم. برای همین می خواهم آنها را به آلمان ببرم تا آنجا بهشان غذا بدهم.” شما راه دیگری می شناسید؟ من هم پدر هستم و اگر جای او بودم حتما همین کار را می کردم.»

اشتفان گروبه: وزارت امنیت داخلی آمریکا تخمین می زند که چهار هزار ستیزه جوی اسلامی که به اروپا نفوذ کرده اند به عنوان پناهنده وارد این منطقه شده اند. آیا این آمار صحت دارد و آیا شما از بالا رفتن سطح تهدیدات تروریستی در اروپا نمی ترسید؟

تیمرمانز: «من چنین آمار و گمانه زنی هایی را نمی شناسم. بنابراین در موقعیتی نیستم که درباره آن نظری بدهم. اما این منطقی به نظر می رسد که اگر همه به اروپا بیایند، در میان آنها مجرم و تروریست هم خواهد آمد.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تعهد گروه هفت و برخی از کشورهای دیگر برای کمک به پناهجویان سوری

آلمان؛ دریافت پناهندگی برای متقاضیان منطقه بالکان سخت تر می شود

آیا ادعاهای مطرح شده درباره پناهجویان صحت دارد؟