Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

تیم ملی ژاپن پدیده جام جهانی راگبی ۲۰۱۵

تیم ملی ژاپن پدیده جام جهانی راگبی ۲۰۱۵
Copyright 
نگارش از Soroush Alavi
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

تیم ملی راگبی ژاپن به پدیده جام جهانی راگبی که در بریتانیا برگزار می شود تبدیل شده است. این تیم در دیدار روز شنبه خود در برابر حریف قدری چون آفریقای

آگهی

تیم ملی راگبی ژاپن به پدیده جام جهانی راگبی که در بریتانیا برگزار می شود تبدیل شده است.

این تیم در دیدار روز شنبه خود در برابر حریف قدری چون آفریقای جنوبی صاحب دو عنوان قهرمانی قرار گرفت و شگفتی ساز شد. در این دیدار ژاپنی ها ۳۴ بر ۳۲ حریف خود را مغلوب کردند. اکنون دیدار دوم این تیم با اسکاتلند در چهارچوب این رقابتها از حساسیت خاصی برخوردار خواهد بود.

ادی جونز، سرمربی استرالیایی تیم ملی راگبی ژاپن گفت: «مردم هنوز فکر می کنند که ما به یاری بخت و شانس آفریقای جنوبی را شکست دادیم. بنابراین فرصت مناسبی داریم تا نشان دهیم برد ما شانسی نبوده و ثابت کنیم که می توانیم بعنوان یک تیم راگبی بزرگ بشمار آییم. همانطور که می دانید اسکاتلند تمرینات عالی را پشت سر گذاشته و آخرین بازی خود را دو هفته پیش انجام داده، بنابراین صد در صد آماده خواهد بود.»

تیم ملی اسکاتلند روز چهارشنبه در برابر ژاپن در «گلاستر» صف آرایی می کند. اسکاتلندیها ژاپن را دست کم نخواهند گرفت و با تمام قوا در برابر این تیم قرار می گیرند. ورن کوتر سرمربی اسکاتلند نیز بازیکنان ژاپن را تکنیکی و استثنایی توصیف کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سرمایه‌دار ایرانی و همسر بریتانیایی‌اش سهام خود را در باشگاه نیوکاسل می‌فروشند

غول‌های بریتانیایی سه ماه دیگر در رینگ بوکس؛ جاشوا پیشنهاد تایسون فیوری را پذیرفت

کاوانی نیامده در معرض محرومیت قرار گرفت