Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

شهر مونیخ با مشکل اسکان پناهجویان روبرو شد

شهر مونیخ با مشکل اسکان پناهجویان روبرو شد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

با ورود هزاران پناهجوی جدید به آلمان، شهر مونیخ با مشکل روبرو شده و گنجایش اسکان تازه واردین را ندارد. این درحالی است که هر روز مهاجران بیشتری وارد

آگهی

با ورود هزاران پناهجوی جدید به آلمان، شهر مونیخ با مشکل روبرو شده و گنجایش اسکان تازه واردین را ندارد. این درحالی است که هر روز مهاجران بیشتری وارد مرکز ایالت بایرن می شوند. تنها در روز شنبه سیزده هزار پناهجو وارد این ایستگاه قطار شدند.

سربازان و پلیس آلمان برای کمک به مسافران خسته اعلام آمادگی کردند. سخنگوی پلیس مونیخ گفت: «در نظر داریم تا آنجا که ممکن است تعداد بیشتری از پناهجویانی را که دیروز آمده اند به تناسب ظرفیت، در استان ها و شهرهای دیگر بایرن پخش کنیم. در عین حال می خواهیم امکاناتی بوجود بیاوریم که آنها حداقل بتوانند امشب را اینجا بخوابند.»

هزاران پناهجویی که پس از گذراندن خطرها، موفق به رسیدن به مجارستان می شوند برای تقاضای پناهندگی در آلمان، باید با قطار وارد مونیخ شوند. ایستگاه مرکزی قطار در این شهر محل ثبت نام و ارسال پناهجویان به مراکز موقت است.

برای سبک تر کردن بار شهر مونیخ، قرار است علاوه بر اختصاص مراکز اسکان در بخش های دیگر، قطارهای مستقیمی، مهاجران را بدون توقف در مونیخ به مناطق شمالی ببرند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آیا ادعاهای مطرح شده درباره پناهجویان صحت دارد؟

هفت هزار پناهجو و مهاجر دیگر وارد مونیخ شدند

افزایش شمار پناهجویان پیش از اعمال قوانین جدید در مجارستان