Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

طرح پلیس استرالیا برای کنترل تصادفی ویزای افراد اجرا نمی شود

طرح پلیس استرالیا برای کنترل تصادفی ویزای افراد اجرا نمی شود
Copyright 
نگارش از مهران احمدی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

تظاهرکنندگان استرالیایی معترض به عملیات پلیس مرزی این کشور برای کنترل تصادفی ویزای افراد در خیابانها، توقف این عملیات را یک پیروزی برای خود قلمداد می

آگهی

تظاهرکنندگان استرالیایی معترض به عملیات پلیس مرزی این کشور برای کنترل تصادفی ویزای افراد در خیابانها، توقف این عملیات را یک پیروزی برای خود قلمداد می کنند.

پلیس مرزی استرالیا در نظر داشت که جمعه و شنبه شب به کنترل تصادفی ویزای افراد در خیابانهای ملبورن دست بزند. اعلام جزئیات این عملیات خشم برخی از شهروندان این استرالیا را برانگیخت.

یک تظاهرکننده می گوید: «صادقانه بگویم که ایده کنترل تصادفی مدرک مردم به نظرم یک ایده جورج اورولی [نویسنده رمان ۱۹۸۴] است.»

برخی از معترضان نیز کنترل ویزای افراد به شکل تصادفی را با آنچه در جریان جنگ جهانی دوم اتفاق افتاده بود، مقایسه کردند. یک معترض می گوید: «ما در سال ۱۹۴۵ بر ضد این گونه مسائل جنگیده بودیم.»

اقدام آژانس حفاظت از مرزهای استرالیا که قرار بود در راستای مبارزه با جرم و جنایت و ویزاهای تقلبی انجام شود موجی از اعتراض را در شبکه های اجتماعی همچون توئیتر برانگیخت و تجمعاتی خودجوش بر ضد آنچه معترضان آن را مصداق آزار و اذیت بر پایه نژاد افراد می خوانند، شکل گرفت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

درگیری مرگبار در کنیا؛ معترضان به افزایش مالیات به مجلس یورش بردند و خواهر ناتنی اوباما زخمی شد

یورشی دیگر از کنشگران محیط زیست؛ پاشیدن رنگ بر بنای تاریخی «استون‌هنج»

تظاهرات حامیان فلسطین در بلژیک و درگیری آن‌ها با پلیس