Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

دامداران معترض فرانسه جاده های های توریستی را بستند

دامداران معترض فرانسه جاده های های توریستی را بستند
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دامداران فرانسوی روز یکشنبه و دوشنبه در اعتراض به سیاستهای جاری و وضعیت دشوار معیشتی خود، تعدادی از راههای اصلی را که به سوی مکانهای توریستی شمال و

آگهی

دامداران فرانسوی روز یکشنبه و دوشنبه در اعتراض به سیاستهای جاری و وضعیت دشوار معیشتی خود، تعدادی از راههای اصلی را که به سوی مکانهای توریستی شمال و شمال غرب این کشور می رود مسدود کردند.

اعتراض این کشاورزان به فشار شرکت های عمده غذایی در به حاشیه راندن آنها سبب شده است که وزارت کشاورزی فرانسه اعلام کند در هفته جاری با آنها دیدار خواهد کرد.

یانیک بودن، ریئس یک اتحادیه کشاورزی گفت: «این حرکت فریادی از سر پریشانی است. کشاورزان امروز درآمدی ندارند. برای خرج خانواده هایمان قرض می کنیم تا بتوانیم غذا تهیه کنیم.»

کشاورزان اعتراض خود را عصر یکشنبه با بستن راههای شهر کائن به وسیله سیصد تراکتور و کامیون هایی حامل ماسه و کود آغاز کردند.

بازار تولیدات گوشت و شیر در فرانسه اخیرا دچار بحران شده است. رکودِ تقاضای بین المللی در نتیجه تحریم های روسیه و کاهش تقاضای چین و نیز ورود تولیدات ارزانتر از سوی دیگر کشورهای اتحادیه اروپا بوده است.

از سوی دیگر، فرانسوا اولاند، رئیس جمهور فرانسه اعلام کرد که روز چهارشنبه مجموعه ای از کمکهای مالی به بخش دامداری و لبنیات این کشور ارائه خواهد شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نظرسنجی انتخابات پارلمانی زودهنگام در فرانسه: راست افراطی پیشتاز است

هزاران زن در سرتاسر فرانسه علیه اوج‌گیری جریان راست افراطی به خیابان‌ها آمدند

شورش‌‌های مرگبار کالدونیای نو؛ رهبر جدایی‌خواهان بازداشت و به سرزمین اصلی فرانسه منتقل شد