Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

سرعت: چهارمین پیروزی پیاپی لورنزو در مسابقات «موتو جی پی»

سرعت: چهارمین پیروزی پیاپی لورنزو در مسابقات «موتو جی پی»
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

خورخه لورنزو در بارسلون به راحتی پیروز شد خورخه لورنزو، راننده اسپانیایی تیم یاماها با ارائه یک نمایش دیدنی و بی نقص به آسانی فاتح مسابقات موتوجی پی

آگهی

خورخه لورنزو در بارسلون به راحتی پیروز شد

خورخه لورنزو، راننده اسپانیایی تیم یاماها با ارائه یک نمایش دیدنی و بی نقص به آسانی فاتح مسابقات موتوجی پی جایزه بزرگ بارسلون شد.

این چهارمین پیروزی پیاپی لورنزو ۲۸ ساله است. این برد ارزشمند موجب شد تا او در جدول کلی رقابت ها با ۱۳۷ امتیاز به فاصله یک امتیازی والنتینو روسی، هم تیمی اش برسد.

روسی ایتالیایی تنها کسی بود که در بارسلون توانست شانه به شانه لورنزو حرکت کند. او در نهایت با اختلاف ۸۸۵ هزارم ثانیه نسبت به هم تیمی اش از خط پایان عبور کرد تا روی جایگاه دوم بایستد.

دنی پدروسا، راننده اسپانیایی تیم هوندا هم به جایگاه سوم بسنده کرد.

نتایج رقابتهای موتو ۲ و موتو ۳

یوهان زارکو فرانسوی پیروز مسابقات موتو ۲ شد. آلکس رینس از اسپانیا هم با اختلاف ۴۲۶ هزارم ثانیه به مقام دوم رسید. استیو رابت، دیگر موتور سوار اسپانیایی هم به جایگاه سوم بسنده کرد.

در رقابتهای موتو ۳ دانی کینت، راننده بریتانیایی تیم هوندا روی سکوی نخست ایستاد. انیا باستیانی نی، هم تیمی دانی با اختلاف ۳۵ هزارم ثانیه دوم شد و افرین وازکینز اسپانیایی به مقام سوم رسید.

اوژیه برغم آغازی بد، رقابت را با موفقیت به پایان رساند

سباستین اوژیه، راننده فرانسوی تیم فولکس واگن با برتری کامل قهرمان ششمین مرحله رالی جهانی شد. اوژیه ۳۱ ساله با یکه تازی در سآردنیا، بیست و هشتمین پیروزی دوران ورزشی اش را کسب کرد. او با ۱۳۳ امتیاز پیشتاز بلامنازع رقابتهای امسال است. اوژیه، مدافع عنوان قهرمانی به نظر نمی رسد امسال هم حریف قدری داشته باشد.

هیدن پادون، راننده نیوزیلندی تیم هیوندا با ارائه یک نمایش خیره کننده روی سکوی دوم ایستاد. او با اختلاف ۳ دقیقه ای نسبت به اوژیه دست نیافتنی، مسابقه را به پایان رساند تا نخستین مقام دوران ورزشی اش را بدست آورد.

مادس اوستبیرگ، راننده نروژی تیم سیتروئن هم بدشانس این رقابتها بود. حادثه ای که برایش پیش آمد موجب شد تا جایگاهی بهتر از پنجمی بدست نیاورد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سایه یک بوسه بر قهرمانی در جام جهانی؛ سرمربی تیم ملی فوتبال زنان اسپانیا برکنار شد

اسپانیا با کسب نتیجه ۲ بر ۱ مقابل انگلیس قهرمان یورو ۲۰۲۴ شد

یورو ۲۰۲۴؛ رونالدو پنالتی خراب کرد ولی پرتغال با درخشش کاستا حریف فرانسه در یک‌چهارم نهایی شد