پیش فروش بلیط مسابقات جام یوفا

پیش فروش بلیط مسابقات جام یوفا
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پیش فروش اینترنتیِ بلیط های مسابقاتِ جام یوفا از روز چهارشنبه دهم ژوئن، یعنی درست یک سال پیش از شروعِ این بازیها در فرانسه آغاز شد. درخواستِ خرید این

آگهی

پیش فروش اینترنتیِ بلیط های مسابقاتِ جام یوفا از روز چهارشنبه دهم ژوئن، یعنی درست یک سال پیش از شروعِ این بازیها در فرانسه آغاز شد. درخواستِ خرید این بلیطها به مدت یک ماه در سایت رسمی یوفا پذیرفته می شود.

یوفا، به دلیل شمار بالایِ تقاضاها، میانِ متقاضیانِ این بلیطها قرعه کشی انجام می دهد و افراد می توانند برای مشاهده نتایجِ این قرعه کشی، به سایتِ یوفا مراجعه کنند.

اما بلیطها تنها یک تا دو ماه پیش از آغازِ مرحله پایانی این بازیها توزیع خواهند شد. در صورت مرجوع کردنِ این بلیطها، ده درصد از بهای آنها کسر خواهد شد. احتمالاً مانند مسابقاتِ یوفا 2012 هر فرد تنها می تواند تا چهار بلیط خریداری کند.

روشهای پیش خرید متفاوت است: تک بازی، پیگیری بازیهای تیم یا گروهِ محبوب، و غیره قیمت این بلیطها که به چهار گروه قیمتی مختلف تقسیم شده اند بینِ 25 تا 895 یورو است. مسابقات مرحله پایانی در شهرهای پاریس، بوردو، لیل، لیون، مارسی، نیس، سن دُنی، سنت اتین و تولوز برگزار می شوند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شهادت اولاند در دادگاه حملات ترویستی پاریس: داعش دموکراسی و شیوه زندگی ما را هدف قرار داده بود

رئیس جمهوری پیشین فرانسه به ماکرون: خوبید؟ زیاد که سخت نمی‌گذرد؟

برگزاری مراسم صدمین سال بزرگداشت سرباز گمنام در شهر پاریس