Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

پیش فروش بلیط مسابقات جام یوفا

پیش فروش بلیط مسابقات جام یوفا
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پیش فروش اینترنتیِ بلیط های مسابقاتِ جام یوفا از روز چهارشنبه دهم ژوئن، یعنی درست یک سال پیش از شروعِ این بازیها در فرانسه آغاز شد. درخواستِ خرید این

آگهی

پیش فروش اینترنتیِ بلیط های مسابقاتِ جام یوفا از روز چهارشنبه دهم ژوئن، یعنی درست یک سال پیش از شروعِ این بازیها در فرانسه آغاز شد. درخواستِ خرید این بلیطها به مدت یک ماه در سایت رسمی یوفا پذیرفته می شود.

یوفا، به دلیل شمار بالایِ تقاضاها، میانِ متقاضیانِ این بلیطها قرعه کشی انجام می دهد و افراد می توانند برای مشاهده نتایجِ این قرعه کشی، به سایتِ یوفا مراجعه کنند.

اما بلیطها تنها یک تا دو ماه پیش از آغازِ مرحله پایانی این بازیها توزیع خواهند شد. در صورت مرجوع کردنِ این بلیطها، ده درصد از بهای آنها کسر خواهد شد. احتمالاً مانند مسابقاتِ یوفا 2012 هر فرد تنها می تواند تا چهار بلیط خریداری کند.

روشهای پیش خرید متفاوت است: تک بازی، پیگیری بازیهای تیم یا گروهِ محبوب، و غیره قیمت این بلیطها که به چهار گروه قیمتی مختلف تقسیم شده اند بینِ 25 تا 895 یورو است. مسابقات مرحله پایانی در شهرهای پاریس، بوردو، لیل، لیون، مارسی، نیس، سن دُنی، سنت اتین و تولوز برگزار می شوند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نتایج دور دوم انتخابات پارلمانی فرانسه: پیروز غافلگیرکننده ائتلاف چپ‌ها؛ «نه» به راست افراطی

اتحاد احزاب غیرهمگون برای شکست راست افراطی؛ آیا ماکرونیسم نیامده محکوم به رفتن است؟

طرح داعش برای حمله به بازیکنان رئال مادرید خنثی شد