Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

حذف راجر فدرر از مسابقات تنیس فرانسه

حذف راجر فدرر از مسابقات تنیس فرانسه
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

راجر فدرر مرد شماره دو تنیس جهان از راهیابی به مرحله نیمه نهایی مسابقات تنیس آزاد فرانسه موسوم به «رولان گاروس» باز ماند. این تنیس باز سوئیسی روز سه

آگهی

راجر فدرر مرد شماره دو تنیس جهان از راهیابی به مرحله نیمه نهایی مسابقات تنیس آزاد فرانسه موسوم به «رولان گاروس» باز ماند.

این تنیس باز سوئیسی روز سه شنبه در مرحله یک چهارم این رقابت ها در سه ست و با نتایج چهار به شش، سه به شش و شش به هفت در مقابل هموطن خود استن واورینکا تن به شکست داد.

واورینکا که سال گذشته مسابقات اوپن استرالیا را فتح کرده بود روز جمعه در مرحله نیمه نهایی مقابل جو ویلفرید تسونگا تنیس باز فرانسوی قرار خواهد گرفت.

تسونگا در دیگر دیدار مرحله یک چهارم موفق شد در مسابقه ای طولانی و پنج ساعته کی نیشیکوری حریف ژاپنی خود را در چهار ست شکست دهد.

در قسمت زنان آنا ایوانویچ تنیس باز صرب که در سال ۲۰۰۸ ضمن قهرمانی در همین مسابقات و راهیابی به فینال اوپن استرالیا توانسته بود برای دوازده هفته در صدر رده بندی جهانی این رشته قرار گیرد، الینا سویتولینا حریف اوکراینی خود را از سر راه برداشت و راهی نیمه نهایی شد.

فاتح دیگر دیدار یک چهارم نهایی زنان لوسی سافاروا تنیس باز چک بود. او موفق شد گاربینیه موگوروزا حریف اسپانیایی خود را در دو ست از پیش رو بردارد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نواک جوکوویچ برای دهمین بار قهرمان مسابقات گرنداسلم تنیس ملبورن شد

آزادی ستاره سابق تنیس جهان از بند؛ بوریس بکر از بریتانیا اخراج می‌شود

نواک جوکوویچ برای هفتمین بار فاتح مسابقات تنیس ویمبلدون شد