Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

افتتاح نخستین دفتر منطقه ای «اسپورت آکورد» در مسکو

افتتاح نخستین دفتر منطقه ای «اسپورت آکورد» در مسکو
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

«اسپورت آکورد»، سازمان بین المللیِ دربرگیرنده تمام فدراسیون های ورزشی جهان، نخستین دفتر منطقه ای خود را در مسکو، پایتخت روسیه، افتتاح کرد. مقر اصلی

آگهی

«اسپورت آکورد»، سازمان بین المللیِ دربرگیرنده تمام فدراسیون های ورزشی جهان، نخستین دفتر منطقه ای خود را در مسکو، پایتخت روسیه، افتتاح کرد.

مقر اصلی «اسپورت آکورد» در لوزان سوئیس قرار دارد و گشایش یک دفتر منطقه ای، خارج از سوئیس نشانگر عزم مدیران برای اجرایی کردن و گسترش فعالیت های این نهاد جهانی است.

در مراسم افتتاحیه این مرکز که شانزدهم مارس، برگزار شد، علاوه بر ماریوس ویزر، رئیس
«اسپورت آکورد»، وزیر ورزش روسیه، و
یتالی موتکو هم حضور داشت.

نادیا کومانچی، اسطوره ژیمناستیک جهان از رومانی، لوتار ماتئوس، کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال آلمان و بسیاری از ورزشکاران برتر روسیه نیز با قبول دعوت اسپورت آکورد به این برنامه آمده بودند.

ماریوس ویزر، رئیس «اسپورت آکورد» درباره اهداف این سازمان به یورونیوز گفت: «تمام آنچه من پیشنهاد می کنم، پیدا کردن راه حلی برای کسب درآمد بیشتر برای ورزش، برگزاری رقابت های بیشتر ورزشی، داشتن چهرهای مشهور بیشتر در این عرصه و تشویق جوانان به فعالیت هایِ بیشتر ورزشی است. همه به بازی های المپیک ایمان دارند و حرکت المپیک، بدون شک یکی از با ارزشترین و شاخص ترین عرصه های ورزش جهان است. ولی از طرف دیگر همین قضیه، المپیک را به صورت یک نوع مذهب در ورزش بدل کرده است؛ چرا که هیچکس نباید و نمی تواند این تک قطبی ورزش را به چالش بکشد. ورزش، اتحاد تمام نهادهای ورزشی را می طلبد.»

برگزاری نشست سالانه «اسپورت آکورد» از نوزدهم تا بیست و چهارم ماه آوریل در شهر سوچی روسیه، یکی دیگر از برنامه های این سازمان برای توسعه در مقیاس جهانی است. کمیته بین المللی المپیک هم به عنوان عضو ناظر در این نشست شرکت خواهد کرد.

آرکادی روتنبرگ، بانکدار میلیاردر روسی، ریاست دفتر «اسپورت آکورد» را در مسکو برعهده دارد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مسکو میزبان اولین تورنمنت تجربی بین المللی ژیمناستیک ریتمیک

دست‌کم ۷ زخمی در پی حمله با تاکسی به سمت عابران در مسکو

جشن و پایکوبی فوتبال‌ دوستان سراسر جهان در روسیه