تدابیر امنیتی در مقر های پارلمان اروپا

تدابیر امنیتی در مقر های پارلمان اروپا
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بدنبال حملات هفته گذشته در پاریس، پارلمان اروپا تدابیر امنیتی داخل ساختمان های پارلمان در بروکسل و استراسبورگ را افزایش می دهد. در خارج از مقر

آگهی

بدنبال حملات هفته گذشته در پاریس، پارلمان اروپا تدابیر امنیتی داخل ساختمان های پارلمان در بروکسل و استراسبورگ را افزایش می دهد.

در خارج از مقر پارلمان دراستراسبورگ، پلیس، اتوموبیلها را با دستگاههای ردیاب کنترل کرده و هویت دیدارکنندگان و کارکنان پارلمان قبل از ورود در چادرهای بزرگی که در خارج از ساختمان تعبیه شده، بررسی می شود.

یکی از سخنگویان پارلمان اروپا می گوید: “ما میزان رفت و آمد کارکنان و نمایندگان پارلمان را کاهش داده ایم. می توانم بگویم در مقر پارلمان در بروکسل قدری سختگیرانه تر عمل می کنیم چون شرایط در آنجا فرق می کند.”

تدابیر امنیتی، همچنین، در بازار کریسمس استراسبورگ که از روز جمعه آغاز شد، بشدت افزایش یافته است. معمولا دو میلیون نفر از سراسر اروپا از بازار کریسمس استراسبورگ دیدن می کنند.

روز سه شنبه، شهردار استراسبورگ از وزیر کشور فرانسه خواست تا نیروهای امنیتی و پلیس را در این شهر تقویت کند: “ما همچنین کیفهای دستی را بازبینی می کنیم تا از ورود افراد مسلح جلوگیری کنیم.”

برخی مراسم برای کودکان لغو و کودکستانها تعطیل شده اند. فروشندگان در بازار کریسمس که برای اقتصاد استراسبورگ حیاتی است، می گویند این بازار هر ساله برپا بوده است اما حالا بخاطر یک گروه در اقلیت، همه چیز درهم ریخته و متوقف شده است. در این میان، برخی نیز معتقدند که شهروندان، صرف نظر از تهدیدات موجود، باید زندگی را به روال عادی ادامه دهند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شکست طرفداران روسیه در انتخابات کرواسی؛ محافظه‌کاران پیروز نیاز به ائتلاف با راست افراطی دارند

آغاز انتخابات پارلمانی در کرواسی؛ رئیس جمهور منتقد اروپا در سودای نخست‌وزیری است

جنجال فرهنگی در لهستان؛ مشق شب دانش‌آموزان حذف می‌شود