انتشار ویدئویی از خواننده گروه لینکین پارک پیش از خودکشی

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
انتشار ویدئویی از خواننده گروه لینکین پارک پیش از خودکشی

همسر چستر بنینگتون، خواننده گروه لینکین پارک که دو ماه پیش خودکشی کرد، ویدئویی از تنها چند ساعت پیش از مرگ این خواننده را منتشر کرد.

تالیندا بنینگتون در صفحه توئیتر خود علت انتشار این ویدئو را اطلاع رسانی درباره بیماری افسردگی عنوان کرد تا به این ترتیب نشان دهد این بیماری «چهره و حالت روحی» خاصی نمی شناسد و یک بیماری جدی است.


چستر بنینگتون در تصاویر این ویدئو که ۳۶ ساعت پیش از خودکشی او به ثبت رسیده است، در حال وقت گذرانی با خانواده خود و بازی با پسرش دیده می شود. او به نظر شاداب می رسد و نشانه ای از کلیشه هایی که در مورد بیماری افسردگی رایج است، در او دیده نمی شود.


چستر بنینگتون روز ۲۰ ژوئیه (۲۹ تیر) در منزلش در شهر لس آنجلس خود را به دار آویخت. او که هنگام مرگ ۴۱ سال داشت پدر شش فرزند بود. خواننده اصلی گروه لینکین پارک سال ها از اعتیاد به مواد مخدر و الکل رنج برده بود.

بیشتر بخوانید: خواننده گروه لینکین پارک خودکشی کرد

گروه راک متال لینکین پارک در سال ۲۰۰۰ و با انتشار آلبوم «هایبرد تئوری» به شهرت رسید.

تالیندا بنینگتون در روز هفتم سپتامبر (۱۶ شهریور) نیز عکسی را در توئیتر منتشر کرده بود که همسرش را چند روز پیش از خودکشی در کنار فرزندانش نشان می داد. تالیندا بنینگتون در توضیح این عکس نوشته بود: این عکس چند روز قبل از خودکشی همسرم گرفته شده است. فکر خودکشی همراه او بود بدون اینکه کسی بداند.


بنا به آمار سازمان بهداشت جهانی بیش از ۳۰۰ میلیون نفر در سطح جهان با بیماری افسردگی دست و پنجه نرم می کنند. این بیماری در مراحل پیشرفته می تواند به خودکشی بیمار بیانجامد. این در حالی است که درمان های موثری برای مقابله با این بیماری در دسترس است.