منتخبی از بهترین رویدادهای فرهنگی اروپا

منتخبی از بهترین رویدادهای فرهنگی اروپا
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

بیست و نهمین جوایز فیلم برندگان بیست و نهمین جوایز فیلم اروپا دهم دسامبر سال جاری در شهر وروتسواف لهستان اعلام خواهند شد.

آگهی

بیست و نهمین جوایز فیلم

برندگان بیست و نهمین جوایز فیلم اروپا دهم دسامبر سال جاری در شهر وروتسواف لهستان اعلام خواهند شد. امسال بیش از ۴۰ فیلم از سوی آکادمی فیلم اروپا بررسی شدند. این مراسم هر ساله در یکی از شهرهای اروپایی برگزار می شود.

مفهوم شاعرانه زمان در استانبول

نمایشگاه دائمی موزه هنرهای معاصر استانبول واقع در سواحل تنگه بسفور به موضوع زمان در نزد هنرمندان معاصر پرداخته است. نوشته ای از «احمد حمدی تن پینار»، نویسنده ترک در این نمایشگاه به چشم می خورد: «من هیچگاه یکسره در زمان خودم نبودم.»

پرتره نقاشان در باکینگهام

قصر باکینگهام پذیرای نمایشگاهی از ۳۰۰ پرتره نقاشی و همچنین عکس و طراحی است. در این نمایشگاه آثاری از رامبراند و لئوناردو داوینچی به چشم می خورد و بازدید کننده می تواند چهره های آنها را در خلال سالهای مختلف زندگیشان ببیند. این نمایشگاه تا نیمه آوریل سال ۲۰۱۷ بروی عموم گشوده است.

*شیارهای دنباس؛ اوکراینی دیگر

“ناتالیا لیبچنکوا، عکاس و روزنامه نگار اوکراینی”:
http://www.euronews.com/2016/11/21/donbass-groove-photo-exhibition-will-tell-europe-about-war-and-peace-in-eastern عکسهای خود را از منطقه دنباس در شرق اوکراین در نمایشگاهی در پاریس عرضه کرده است. این نمایشگاه تا نیمه ماه دسامبر دایر است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

هفتهٔ صنایع خلاق باکو؛ مسابقهٔ طراحی بازی کامپیوتری و جشنوارهٔ فیلم‌های موبایلی

رونمایی از مینیاتورها و نسخ کهن خطی در کنگره میراث فرهنگی ازبکستان

«گاه و بیگاه» با هوش مصنوعی؛ بیتل‌ها پس از ۵۴ سال به صدر جدول ترانه‌های محبوب بریتانیا رسیدند