نمایشگاه پرتره حیوانات خانگی در کانبرا

نمایشگاه پرتره حیوانات خانگی در کانبرا
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

آیا مردم شبیه حیوان خانگی یا گربه و سگشان به نظر می رسند؟ «گالری ملی پرتره» در کانبرا اکنون به بازدیدکنندگان فرصت می دهد تا برای این پرسش پاسخی پیدا کنند.

آگهی

آیا مردم شبیه حیوان خانگی یا گربه و سگشان به نظر می رسند؟ «گالری ملی پرتره» در کانبرا اکنون به بازدیدکنندگان فرصت می دهد تا برای این پرسش پاسخی پیدا کنند. این گالری که میزبان نمایشگاهی از همه حیوانات خانگی، از کوچک تا بزرگ است رابطه و علاقه دو طرفه را در قاب تصویر نشان می دهد.

برگزار کننده آن می گوید: «رویکردها مختلف ولی مضمون مشترک آثار، نگاه گرم و انسانی هنرمند است.» نمایشگاه شامل ۱۶۰ اثر هنری شامل مجسمه، نقاشی و طراحی از هنرمندان معاصر استرالیایی است. کن دون، نقاش اهل کانبرا از همه سگهایی که در طول زندگی داشته تجلیل کرده است. نقاشیهای او مانند سگ قبلی اش شاد و بازیگوش است. سگ تنها حیوان حاضر در نمایشگاه نیست، هنرمند دیگری به نام لوسی مرغ و گوسفند را ترجیح داده است. او دهها نمای نزدیک از سرو گردن این حیوانات اهلی کشیده است.

بنا به آمارهای کشوری، مردم استرالیا ۲۵ میلیون حیوان خانگی دارند و حدود ۷۰ در صد مردم این ششمین کشور پهناور دنیا، صاحب دستکم یک حیوان خانگی هستند. این نمایشگاه تا مارس ۲۰۱۷ در کانبرا، پایتخت استرالیا برقرار است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

هفتهٔ صنایع خلاق باکو؛ مسابقهٔ طراحی بازی کامپیوتری و جشنوارهٔ فیلم‌های موبایلی

رونمایی از مینیاتورها و نسخ کهن خطی در کنگره میراث فرهنگی ازبکستان

«گاه و بیگاه» با هوش مصنوعی؛ بیتل‌ها پس از ۵۴ سال به صدر جدول ترانه‌های محبوب بریتانیا رسیدند