موزیکال «خفاش بیرون از جهنم» در لندن

موزیکال «خفاش بیرون از جهنم» در لندن
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

موزیکال «خفاش بیرون از جهنم» که از آلبوم معروف خواننده راک، میت لوف الهام گرفته است پیش اکران خود را در لندن برگزار کرد.

آگهی

موزیکال «خفاش بیرون از جهنم» که از آلبوم معروف خواننده راک، میت لوف الهام گرفته است پیش اکران خود را در لندن برگزار کرد. جیم استیمن، نوازنده پیانو، آهنگساز، ترانه سرا، تهیه کننده و برنده جایزه گرمی که تولیدکننده این موزیکال است، خود در آلبوم «خفاش بیرون از جهنم» در سال ۱۹۷۷ با میت لاف همکاری داشت. بیش از ۴۰ میلیون نسخه از این آلبوم فروخته شد.

با حضور تعداد زیادی از موتورسواران در پیش اکران این موزیکال، تماشاگران زیادی خارج از سالن بزرگ لندن مانده و حتی خیابان مجاور نیز بسته شد.

آهنگ های این موزیکال بسیار شناخته شده اند، بنابراین اجرای آنها توسط بازیگر اول اندرو پولک، چالشی مهم است. میت لاف، که برای برای تماشای این نمایش موزیکال به لندن آمده بود در اینباره گفت: «وقتی با تماشاگرانی مواجه می شوید که از قبل آهنگها را می شناسند، آنها ناخودآگاه آهنگ را به من پیوند می دهند… پس اگر واقعا مسلط به اجرا باشد، کار او این است که باعث شود آنها مرا فراموش کنند. من دیگر وجود ندارم. تنها کسی که وجود دارد خواننده است. اندرو است. پس مرا کنارمی گذارند.»

این موزیکال درباره شورشی های جوان و عاشقی است که داستان آنها در منهتن و پس از فاجعه آخرالزمان می گذرد. در کنار قطعه های مخصوصی که برای این موزیکال ساخته شد، هفده آهنگ از میت لاف در آن نیز استفاده شده است.

اندرو پولک، بازیگر این موزیکال می گوید: «آنزمانی که میت لاف این آهنگ ها را می خواند، توسط داستانی که روایت می کرد با همه تماشاگران ارتباط برقرار می کرد. او خیلی متمرکز، با استعداد و خوش صدا بود. فکر می کنم که حمل این مشعل و روایت داستانهایی که او قبلا آنها را گفته یک هدیه است. و من واقعا مفتخر به انجام آن هستم.»

موزیکال «خفاش بیرون از جهنم» به تهیه کنندگی جیم استیمن، که اولین اکران جهانی خود را در لندن برگزار کرد، به زودی در منچستر نیز به روی صحنه خواهد رفت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تمرین رقص آنتونیو باندراس

هفتهٔ صنایع خلاق باکو؛ مسابقهٔ طراحی بازی کامپیوتری و جشنوارهٔ فیلم‌های موبایلی

رونمایی از مینیاتورها و نسخ کهن خطی در کنگره میراث فرهنگی ازبکستان