فیلم جدید تیم برتون «خانه خانم پرگرین برای بچه های عجیب و غریب»

فیلم جدید تیم برتون «خانه خانم پرگرین برای بچه های عجیب و غریب»
نگارش از Euronews

«خانه خانم پرگرین برای بچه های عجیب و غریب» (Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children) فیلم جدید تیم برتون، کارگردان خیالپرداز آمریکایی است.

«خانه خانم پرگرین برای بچه های عجیب و غریب» (Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children) فیلم جدید تیم برتون، کارگردان خیالپرداز آمریکایی است. این فیلم فانتزی اقتباسی از کتاب پرفروش سال ۲۰۱۲ است و سفر خیالی پسری به گذشته را روایت می کند که می خواهد یتیم خانه دوران کودکی اش را پیدا کند. این یتیم خانه بچه های غریب واقع در جزیره ای دورافتاده توسط خانم پره گرین اداره می شود که می خواهد کودکان را از بدیها محافظت می کند.

اوا گرین، بازیگر فرانسوی در نقش مدیر مدرسه می گوید: «شخصیت من یک مری پاپینز سخت گیر است می خواهد بچه ها مودب باشند. مانند مادر آنها عاشق بچه ها است. اگر بچه های عجیب و غریب او قرار بود در دنیای خارج باشند، حتما موجودات ترسناک و غریبی به نظر می رسیدند ولی در این جزیره دور افتاده غریب بودن آنها زیبا است.»

اسا باترفیلد در نقش قهرمان فیلم، جیکوب پورتمن ظاهر می شود. او مدرسه خانم پرگرین را کشف کرده و برای دفاع از بچه های عجیب و غریب در مقابل اهریمن، به او ملحق می شود. بازیگر نوجوان می گوید: «پس از خواندن فیلمنامه جذب آن شدم، فانتزی تخیلی و سورئال است. با این حال ریشه آن در واقعیت و چیزهای معمولی است.»

فیلم از بازی هنرمندان دیگری مانند جودی دنچ، روپرت اورت، آلیسون جینی بهره می برد. اکران جهانی فیلم «خانه خانم پرگرین برای بچه های عجیب و غریب» از ۲۵ سپتامبر، چهارم مهر شروع شده و بتدریج در کشورهای مختلف اکران می شود.

مطالب مرتبط