Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

نگاهی به دو فیلم در جشنواره فیلم ونیز

نگاهی به دو فیلم در جشنواره فیلم ونیز
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

فیلم سینمایی «جکی» در جشنواره فیلم ونیز امسال از ناتالی پورتمن، برنده اسکار که برای آخرین فیلمش با نام «جکی» در این فستیوال حاضر شده، استقبال زیادی شد.

آگهی

فیلم سینمایی «جکی»

در جشنواره فیلم ونیز امسال از ناتالی پورتمن، برنده اسکار که برای آخرین فیلمش با نام «جکی» در این فستیوال حاضر شده، استقبال زیادی شد.

فیلم سنمایی جکی با کارگردانی شیلیایی، پابلو لارائین، داستان ژاکلین کندی در روزهای پس از ترور همسرش، جان اف کندی را روایت می کند؛ داستانِ روزهای پس از ترور ۱۹۶۳ و هنگامی که ژاکلین کندی با تراژدی بزرگ دست و پنجه نرم می کرد.

ناتالی پورتمن با اشاره به چالش برانگیز بودن این نقش می گوید: «من از همه بیشتر احساس خطر می کردم. زیرا همه می دانند که او چگونه راه می رفت، صدایش چطور بود و خلاصه همه تصویری از او در ذهن دارند. من تا بحال چنین نقشی بازی نکرده بودم و تلاش کردم تماشاگران مرا به عنوان جکی باور کنند.»

جکی، اولین فیلم انگلیسی زبان پابلو لارائین، یکی از ۲۰ فیلم شرکت کننده در بخش رقابت جشنواره ونیز است.

فیلم مستند «روکو»

«روکو» مستندی است درباره روکو سیفردی، ستاره فیلم های پورن که در جشنواره فیلم ونیز روی پرده رفت. این فیلم که درباره زندگی و کار یکی از پرکارترین ستارگان صنعت پورن است، تاثیر شغل آقای سیفردی در زندگی شخصی اش را نشان می دهد.

تیری دمیزیر و آلبان تورله از فرانسه کارگردانی شده است. آلبان تورله در مورد شخصیت این بازیگر می گوید: «در اولین دیدار انتظار داشتیم که او را پادشاه پورن و مردی مفتخر به خود ببینیم اما به صورت غافلگیر کننده ای او را انسانی پیچیده و بسیار حساس یافتیم.»

بازیگر ایتالیایی ۵۲ ساله که بیش از ۱۵۰۰ فیلم پورنوگرافی بازی کرده و ۳۰ سال از عمر خود را در این صنعت گذرانده گفته بود که نمی خواست که این فیلم او را درخشان نشان دهد بلکه می خواست تاثیر واقعی این شغل بر روی زندگی شخصی اش را به نمایش بگذارد.

فیلم مستند روکو، سی ام نوامبر در فرانسه اکران خواهد شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد