Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

فیلم سینمایی علمی- تخیلی «مورگان»

فیلم سینمایی علمی- تخیلی «مورگان»
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

مورگان کیست؟ او زن جوانی است که توسط گروهی از دانشمندان در آزمایشگاه ساخته و بزرگ شده.

آگهی

مورگان کیست؟ او زن جوانی است که توسط گروهی از دانشمندان در آزمایشگاه ساخته و بزرگ شده. او بعد از یک ماه حرف می زند و راه می رود و بعد از شش ماه از آموزش بی نیاز است. پیشرفت سریع او نسبت به انتظار سازندگانش قابل توجه است. نقش این انسان به دنیا آمده توسط مهندسی ژنتیک را آنیا تیلور جوی، مدل و بازیگر بریتانیایی بازی می کند.

این فیلم علمی – تخیلی و هیجان انگیز را لوک اسکات پسر ریدلی اسکات تهیه کننده این فیلم و سازنده فیلمهای بیگانه و بلید رانر، کارگردانی کرده است.

اسکات همیشه جذب مفهوم حیات مصنوعی بوده و در تحقیقات پیش از تولید فیلم با دانشمندان و استادان این رشته در جهان، مصاحبه کرده است. لوک اسکات در مورد اینکه از این تحقیقات چه چیزی کسب کرده می گوید: «ایده تبدیل شدن انسان به آفریننده انسان دیگر خیلی جذاب است. ما سعی می کنیم تا نزدیکی خورشید پرواز کنیم، سعی می کنیم از ایده انتزاعی مفهوم خدا جلوتر و به سمت آفریننده شدن پیش برویم. و بخاطر این موضوع شاید بتوانیم خرابی های سابق را کنترل کنیم.»

مورگان ناگهان به دانشمندان مرکز و حتی به شخصی که برای اتخاذ تصمیم در مورد خاتمه دادن به زندگی او در زمان ایجاد خطر به آنجا فراخوانده شده حمله می کند. نقش این کارشناس را کیت مارا بازی می کند.

مورگان توسط شخصیت دیگری که «پل جیاماتی» نقش آن را بازی می کند، بازجویی مفصلی می شود. کیت مارا در این مورد می گوید: «برای انها این صحنه ازفیلم که در دو روز فیلمبرداری شد بسیار سخت بود چرا که همه این سکانس در یک برداشت گرفته شد. ۱۱ صفحه دیالوگ پر از حس های متفاوت. ولی همه ما پشت شیشه ایستاده بودیم و تماشا می کردیم و بسیار لذت بخش بود.»

آنیا تیلور نیز در مورد این سکانس از فیلم می گوید: «شما می دانید که مقابل یک کهنه سرباز ماهر نشسته اید. استاد کار خودش است. او در این دو روز به من درس های زیادی داد. مثل اینکه به مدرسه بازیگری رفته باشم. به من اهمیت شگفت زده کردن بازیگر مقابل را یاد داد. و من از این درسها استفاده خواهم کرد.»

فیلم «مورگان»، شباهت های زیادی با فیلم علمی- تخیلی- ماجراجویی «ایکس ماشین» دارد که توسط الکس گراند کارگردانی و نوشته شده.

این فیلم که با بودجه ۸ میلیون دلاری ساخته شده، به تازگی روی پرده سینماهای جهان رفته است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آمازون پرایم با پخش آگهی «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» کنجکاوی هواداران و رسانه‌ها را برانگیخت

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید