بازگشت گروه کانادایی مجیک با آلبوم جدید رنگ های اصلی

بازگشت گروه کانادایی مجیک با آلبوم جدید رنگ های اصلی
نگارش از Euronews

گروه چهار نفره کانادایی مجیک (Magic)، آلبوم جدید خود با نام «رنگ های اصلی» را منتشر کردند. اولین آلبوم این گروه در سال ۲۰۱۴ با نام «جادو را نکش» منتشر شده بود.

«لباس قرمز» دومین آهنگ آلبوم جدید است. در موزیک ویدئوی این اثر، زنانی با رنگ ها، نژادها و بدن های مختلف همگی لباسی قرمز به تن می کنند.

نصری اتوه، از اعضای این گروه درباره این موزیک ویدئو می گوید: «من با این موضوع که زنان خود را به تماشا می گذارند مشکل دارم. فکر می کنم که راه درستی نیست و مجبور نیستند. می توانند روی درونیات خود کار کنند و به سطحی از معنویت برسند.»

پس از موفقیت چشمگیر اهنگ (Rude) از آلبوم اول این گروه، آهنگسازان «لباس قرمز» تصمیم گرفتند تا از سبک موسیقی رگی در اثر جدید استفاده کنند.

نصری اتوه می گوید: «ما می توانستیم این آهنگ را بصورت تصنیف یا ژانرهای دیگر تنظیم کنیم ولی با این سبک راحت بودیم. ما از تورنتو آمده ایم و تورنتو موسیقی سبک «رگی» ی قوی ای دارد.این بخشی از فرهنگ شهر ماست و ما تنها آنرا منعکس کردیم.»

گروه مجیک (Magic) اکنون مشغول برگزار کردن تور کنسرت برای آلبوم جدید است. آلبوم رنگ های اصلی اکنون در دسترس علاقمندان است.