Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

«به هر قیمت»: مرثیه ای کوبنده از غرب تگزاس

«به هر قیمت»: مرثیه ای کوبنده از غرب تگزاس
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

فیلم درام جنایی و پرحادثه «به هر قیمت» (HELL OR HIGH WATER) روایت دو برادر در غرب تگزاس را روایت می کند که هر یک به دلیلی درگیر تنگنای شدید مالی است.

آگهی

فیلم درام جنایی و پرحادثه «به هر قیمت» (HELL OR HIGH WATER) روایت دو برادر در غرب تگزاس را روایت می کند که هر یک به دلیلی درگیر تنگنای شدید مالی است. بدهکاری به بانک و بی پولی حس انتقام را در آنها دامن زده و در مسیر رویدادها با یک رنجر (مامور قانون تگزاس) تندخو و بدگفتار تگزاسی با بازی جف بریجز آشنا می شوند که بدنبال آخرین نبرد پیش از کناره گیری از کار است. این آشنایی مقدمه ای برای عملیات سرقت مسلحانه از بانک ها می شود.

کریس پاین، بازیگر فیلم می گوید بی عدالتی اقتصادی محور اصلی داستان است و اضافه می کند : «یکی از موضوعات فیلم بانک ها و آن یک درصد ثروتمند است. ولی فیلم ما درباره ۹۹ درصد، یعنی مردم معمولی است. کمی خشونت مسلحانه دارد که انتخاب کارگردان است. ولی این یک داستان اخلاقی، یا موشکافی در مسائل نیست، درسی نمیدهد بلکه رویدادها را به مخاطب نشان می دهد.»

داستان فیلم در غرب تگزاس روی می دهد، جایی که تمایز بین صداقت و یاغی گری به هم ریخته است. دیوید مکنزی، کارگردان فیلم معتقد است داستان تلاقی غرب قدیم و جدید را روایت می کند. او می گوید: «پرداختن به آن دسته از مسائل اخلاقی که جواب روشنی ندارد برایم جذابیت دارد، ترجیح می دهم در فیلمهایم به سوالهایی بپردازم که جواب آن مبهم و مجهول است. این مایه اصلی فیلمنامه است. خوشحالم که در بخشهای زیادی از فیلم، مضمونها و محورهای مختلف در تعادل با هم پیش می روند. حفظ همه آنها در کنار حرکت و پویایی فیلم نکته مهمی بود. ولی احساس می کنم انجامش دادیم.»

در آخرین برنامه ریزی سرقت بانک و تکمیل نقشه، رویدادی غیرمنتظره دو برادر و تنها قانوگذار صادق منطقه را تهدید می کند. فیلم جنایی و پرحادثه «به هر قیمت» (HELL OR HIGH WATER) پس از افتتاح آن در آمریکا، طی ماه های مرداد و شهریور در سینماهای دنیا اکران می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد