Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

آگهی

وقتی که واقعیت مجازی تنها یک بازی نیست

وقتی که واقعیت مجازی تنها یک بازی نیست
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

فیلم علمی – تخیلی «نرو» (Nerve) روایت دختر نوجوان گوشه گیری است که به اصرار دوستانش وارد بازی ویدیویی آنلاین می شود.

آگهی

فیلم علمی – تخیلی «نرو» (Nerve) روایت دختر نوجوان گوشه گیری است که به اصرار دوستانش وارد بازی ویدیویی آنلاین می شود. در جریان هیجان و گیرایی این گیم، با بازیگر مرموزی همراه می شود. او در مسیر بازی به اقدامات خطرناکی دست می زند که زندگی و آینده اش را تهدید می کند. در این فیلم دلهره آور دیو فرانکو و اما رابرتز نقش آفرینی می کنند.

دیو فرانکو می گوید: «نرو یک بازی ویدیویی است. به بازیگر و تماشاچی آن پول می دهند چون از اطلاعات آنها استفاده می شود و این اطلاعات ممکن است علیه آنها بکار برده شود. هر نوع اطلاعاتی می تواند باشد از جمله چیزهایی که در فیسبوک یا اینستاگرام یا هر چیز دیگر داریم. شما را به بازی دعوت می کنند و با استفاده از اطلاعات شما کارهایی می کنند که ممکن است خطرناک یا به ضررتان باشد.

اما رابرتز، بازیگر فیلم میگوید فیلم برداشتی تفکر آمیز در باره فرهنگ اینترنت و پدیده های وابسته به آن است. او در افتتاحیه فیلم گفت: «به نظر من جالب است. برای اینکه فرهنگ اینترنتی که در حال حاضر وجود دارد را به ما نشان می دهد. مردم همه زندگیشان را دریوتیوب، تویتر و امثال آن قرار می دهند، زندگی خصوصی شان را در معرض عموم می گذارند. من فکر می کنم این فیلم این نکته را به خوبی نشان می دهد و با مخاطب ارتباط می گیرد.»

فیلم «نرو» به معنی جرات (Nerve) از ششم مرداد (۲۷ ژوییه) در سینماهای آمریکا و سپس در کشورهای دیگر اکران می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد