Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

سوبورا آخرین فیلم استفانو سولیما کارگردان ایتالیایی

سوبورا آخرین فیلم استفانو سولیما کارگردان ایتالیایی
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

سوبورا SUBURA آخرین فیلم استفانو سولیما کارگردان ایتالیایی بر اساس رمانی به همین نام نوشته شده و موضوع آن به رابطه جنایت و سیاست در سال ۲۰۱۱ در رم برمی گردد.

آگهی

سوبورا SUBURA آخرین فیلم استفانو سولیما کارگردان ایتالیایی بر اساس رمانی به همین نام نوشته شده و موضوع آن به رابطه جنایت و سیاست در سال ۲۰۱۱ در رم برمی گردد. وسوسه قدرت بر این شهر جاودانه غلبه دارد و همه چیز، سکس، رأی و حتی کشیشها خریده می شوند.

سولیما نمی خواهد توریستها را بترساند و می گوید ایتالیا به آن بدی که در فیلم تصویر می شود نیست: «این بخش غیرمتعارف و ناشناخته شهر است که البته شاید شما نظیر آنرا دیده باشید. به عبارت دیگر رم تنها یک محل جذاب با زیباییهای تاریخی نیست. کلانشهری است که در آن جنگ قدرت بین گروههای مختلف حاکم است تا زمانی که تعادل برقرار شود.»

داستان سوبورا در هفت روز اتفاق می افتد و از زمانی آغاز می شود که یک رییس سابق جرم و جنایت، توسط خانواده مافیا مأمور می شود تا ناحیه ساحلی رم را به لاس وگاس جدیدی تبدیل کند. فیلیو مالگاردی (فاوینو)، سیاستمدار، به شبکه خیانت و فریب کشیده می شود و در درگیری گانگسترهای رقیب گرفتار می شود. فاوینو که نقش این سیاستمدار را بازی می کند می گوید: «رم شهر زیبایی است و این قبیل چیزها را در خیابان نمی بینید. شب می توانید قدم بزنید و لذت ببرید. ولی مثل هر شهر بزرگی در دنیا قسمتهای پنهانی در آن وجود دارد. در فضای سیاست و وضعیت سیاسی قرار نمی گیرید مگر اینکه خودتان بخواهید.»

این فیلم که در ایتالیا با موفقیت روبرو شده بصورت سریالی با ده فیلم ادامه می یابد.

نمایش اروپایی فیلم سوبورا از بیست و چهارم ماه ژوئن (چهارم تیرماه) در بریتانیا آغاز می شود. این فیلم اولین سریال ایتالیایی خواهد بود که در سال ۲۰۱۷ در نتفلیکس عرضه می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد