«نزدیکتر به مردم»، آلبوم تازه تانیتا تیکارام

«نزدیکتر به مردم»، آلبوم تازه تانیتا تیکارام
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

صدای زنگدار دهه هشتاد دوباره به دنیای موسیقی بر می گردد

آگهی

«تانیتا تیکارام» پس از چند سال سرانجام آلبوم تازه خود به نام «نزدیکتر به مردم» را منتشر کرد. او درباره تک آهنگ«رقص تو» (The Way You Move) از این آلبوم می گوید: «آهنگی است درباره رفتار بدنی افراد، اینکه چطور می رقصند. آهنگ واقعا صاف و ساده ایست و خیلی از ساختنش خوشحالم.»

او خواسته در نهمین آلبوم خود، نوازندگان سبکهای مختلف موسیقی را کنار هم بنشاند و اضافه می کند: «بیشتر می خواستم با گروهی کار کنم که با آنها به تور اجرای موسیقی هم بروم و رابطه خیلی خوبی با نوازندگانم داشته باشم. حس می کنم باید کاری بکنم که در یک قالب مدرن هم جا بگیرد.»

تانیتا که با آلبوم نخستش «قلب باستانی» (Ancient Heart) در نوجوانی به شهرت رسید در سال ۱۹۸۸ برای مدتی از بازار موسیقی فاصله گرفت. این خواننده ۴۶ ساله که به صدای زنگدارش مشهور است، در این باره دوری خود از موسیقی می گوید: «وقتی جوانید و از جوانی کارتان را شروع می کنید، خیلی از آنچه انجام می دهید مطمئن نیستید، بخصوص اگر کارتان بگیرد بدون اینکه برایش زحمت چندانی کشیده باشید. دیگر اینکه یک زن جوانید و دارید هویت خودتان را پیدا می کنید و زندگی را کشف می کنید و لازم نیست همه اینها علنی باشد.»

آلبوم «نزدیکتر به مردم» در ماه مارس منتشر شده است و تیکارام، تابستان امسال در تور بریتانیا و اروپا به اجرای آخرین آهنگهای خود می پردازد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟