Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

«آتش عالم گیر»، سومین آلبوم ریچل پلیتن

«آتش عالم گیر»، سومین آلبوم ریچل پلیتن
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

«آتش عالم گیر» (Wildfire) سومین آلبوم از ترانه های ریچل پلیتن خواننده و ترانه سرا آمریکایی روانه بازار شده است. از ریچل پلیتن پیش تر دو آلبوم با

آگهی

«آتش عالم گیر» (Wildfire) سومین آلبوم از ترانه های ریچل پلیتن خواننده و ترانه سرا آمریکایی روانه بازار شده است. از ریچل پلیتن پیش تر دو آلبوم با نامهای «به من باور داشته باش» و «با من بمان» منتشر شده است.

این خواننده ۳۴ ساله آهنگ «درکنارت می ایستم» (Stand By You) از آلبوم تازه اش را ترانه ای عاشقانه توصیف می کند. وی درباره این ترانه می گوید: «در اصل آهنگی عاشقانه است. درباره بودن در جایی است که معشوق تان آنجاست. روابط می توانند خیلی ساده و یا چالش انگیز باشند. این ترانه همچنین درباره پشتیبانی از کسی است که به کمک ما نیازمند است.»

ریچل پلیتن همچنین درباره دلیل تنوع ترانه هایش می گوید: «گمان می کنم به عنوان هنرمند، وظیفه ام بازگشایی قلبم است. چه زمانیکه توانمند و الهام بخش هستم. گویی می توانم جهان را فتح کنم. می خواهم این لحظه را با دیگران تقسیم کنم. و چه لحظه هایی که گمان می کنم شماری از اهریمنان در سرم رخنه کرده اند، ایمانم را از کف داده ام. می خواهم این لحظه را نیز ثبت کنم. در موردش می نویسم. آنها هم به نظرم برای خواندن جالب به نظر می رسند.»

این خواننده پاپ قرار است از روز ۲۶ فوریه سال جاری تور آمریکای خود را در دالاس واقع در ایالت تگزاس آغاز کند. وی پیش تر برای ارائه آلبوم تازه اش در استرالیا کنسرت هایی برگزار کرده بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟