Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

بازیگران «زولندر ۲» در جشنواره فیلم برلین حاضر شدند

بازیگران «زولندر ۲» در جشنواره فیلم برلین حاضر شدند
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

زولندر ۲ (Zoolander 2)، به زودی روی پرده های سینما می رود. این فیلم کمدی آمریکایی به کارگردانی بن استیلر ساخته شده است. وی نقش اصلی این فیلم را نیز

آگهی

زولندر ۲ (Zoolander 2)، به زودی روی پرده های سینما می رود. این فیلم کمدی آمریکایی به کارگردانی بن استیلر ساخته شده است. وی نقش اصلی این فیلم را نیز بازی می کند.

داستان فیلم در زمانی می گذرد که ستاره های موسیقی توسط یک قاتل مخوف کشته می شوند. درک و دوستش هنسل مک دونالد که به استخدام اینترپل در آمده اند وظیفه دارند تا به دنیای مد رخنه کرده و این جنایات را متوقف سازند. در همین حال رقیب درک، جاکوبیم موگاتو با بازی ویل فرل که از زندان آزاد شده درصدد انتقام است.

پنلوپه کروز، بن استیلر اوئن ویلسون و ویل فر بازیگران این فیلم در نخستین روز جشنواره فیلم برلین امسال بر روی فرش قرمز رفتند.

پنلوپه کروز درباره بازی در این فیلم می گوید: «بازی در کنار آنها را دوست داشتم. گرچه با ویل همبازی نبودم. من طرفدار ویل هستم. ولی هیچگاه ندیدمش. ما با هم نبودیم. به نظر می رسد که در فیلم با هم هستیم. فیلمبرداری او جداگانه بود.»

ویل فرل درباره فشرده بودن برنامه ساخت این فیلم می گوید: «برنامه خیلی فشرده ای بود. روزهای زیادی بود که با لباسهای تنگ مجبور به بازی بودید. نفس کشیدن سخت بود.»

ائون ویلسون بازیگر دیگر درباره بازی در کنار پنلوپه کروز می گوید: «بازی در فیلمی که پنلوپه کروز در آن نقش داشت هیجان انگیز بود. برای اینکه او بازیگر توانا و بسیار زیبایی است. او در فیلم خیلی چشمگیر است.»

زولندر ۱ فیلم طنز آمیزی درباره صنعت مد بود که با استقبال گسترده مخاطبان روبرو شد. اکنون باید دید تا چه اندازه زولاندر ۲ در ارتباط برقرار کردن با مخاطبان خود موفق خواهد بود.

زولندر ۲ در استودیوهای سینه سیتا در رم ایتالیا فیلمبرداری شده است. این فیلم از دوم مارس سال جاری بر روی پرده سینماهای اروپا خواهد رفت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد