Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

انتشار آلبوم تازه گروه ایندی «بلاک پارتی»

انتشار آلبوم تازه گروه ایندی «بلاک پارتی»
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

گروه بریتانیایی «بلاک پارتی» (Bloc Party) پنجمین آلبوم استودیویی شان به نام «هایمز» (Hymns) به معنی سرودهای مذهبی را منتشر کردند. اولین آلبوم این

آگهی

گروه بریتانیایی «بلاک پارتی» (Bloc Party) پنجمین آلبوم استودیویی شان به نام «هایمز» (Hymns) به معنی سرودهای مذهبی را منتشر کردند. اولین آلبوم این گروه، ایندی، که در سال ۲۰۰۵ به بازار آمد در بریتانیا با موفقیت همراه بود. خواننده و ترانه سرای گروه می گوید آلبوم تازه از علاقه به موسیقی کلیسایی و ریشه های مذهبی خانوادگی ریشه گرفته است و پیدا کردن دفترچه موسیقی دوره کودکی الهام ساختن آلبوم بوده است.

کله اوکرک خواننده گروه بلاک پارتی می گوید: «عنوان آلبوم از حس ترانه سرایی گرفته شده، حس اینکه می خواهم ترانه ای بسازم که مقدس است. نام آلبوم بیانگر این است که این چیزها برای من مهم است و به من الهام می دهد.»

ویدیوی «د لاو ویدین» (The Love Within) اولین ترانه آلبوم توسط یک فیلمساز شناخته شده و در یک مرکز خرید در شمال لندن تهیه شده است. طراحی رقص های متنوع و مختلف آن به عهده یک رقص پرداز شناخته شده است که با گروه های معروف ایندی راک همکاری داشته است.

کله اوکرک می گوید: «برای ویدیو ایده های تصویری نداشتیم و فکر کردیم از هنرمند تازه ای دعوت کنیم تا روی این نمآهنگ کار کند. برای ترانه «د لاو ویدین» هم همین کار را کردیم. در حالیکه در گذشته موسیقی عامل اصلی و تعیین کننده در انتخاب جلوه های دیگر از جمله ویدیو بود.»

پنجمین آلبوم استودیویی گروه «بلاک پارتی» (Bloc Party) به نام «هایمز» (Hymns) اکنون به بازار عرضه شده و گروه ایندی بریتانیایی تور معرفی آلبوم را شروع کرده اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟