Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

نمایشگاه عکس «زنان با دستاوردهای بزرگ» در لندن

نمایشگاه عکس «زنان با دستاوردهای بزرگ» در لندن
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

نمایشگاه تازه ای از آنی لبوویتز، عکاس معروف در لندن گشایش یافته است. این نمایشگاه با عنوان «زنان: پرتره تازه» تصویر زنانی با دستاورهای بزرگ است. آنگ

آگهی

نمایشگاه تازه ای از آنی لبوویتز، عکاس معروف در لندن گشایش یافته است. این نمایشگاه با عنوان «زنان: پرتره تازه» تصویر زنانی با دستاورهای بزرگ است. آنگ سان سوچی، ادل، لوپیتا نیونگو و جین گودال از جمله زنانی هستند که در مقابل دوربین او ایستاده اند. آنی لبوویتز که کارش را از دهه ۷۰ میلادی شروع کرده پیش از عکاسی چهره، عکاس خبری مجله رولینگ استون بود.

این هنرمند ۶۶ ساله میگوید: «در خبرنگاری باید بی طرف و شاهد باشی. اما در پرتره، می توانی عینی و بیطرف بودن را کنار بگذاری و جانبداری کنی.»

در حالیکه بسیاری از مردان و زنان شاخص در مقابل دوربین او بی حرکت ایستادند، پس از مرگ دیوید بوئی، او از اینکه فرصت کاملی برای عکاسی از این خواننده و هنرمند بزرگ نداشت متاسف است و می گوید: «دو یا سه بار از او عکس گرفتم. عکس های مستقل در دوره های مختلف. ولی هیچوقت یک جلسه عکاسی هنری کامل با او نداشتم. وقتی کسی به این بزرگی از دست می رود همیشه تاسف می خورم چرا چنین فرصتی دست نداد.»

نمایشگاه «زنان: پرتره تازه» از ۱۶ ژانویه تا هفتم فوریه در نیروگاه آبی وپینگ در لندن در نمایش است و سپس به شهرهای دیگر از جمله توکیو، سنگاپور و نیویورک می رود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟