آلبوم تازه سارا بریلیس، خواننده پاپ آمریکایی

آلبوم تازه سارا بریلیس، خواننده پاپ آمریکایی
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

سارا بریلیس که سال ۲۰۰۷ با ترانه «لاو سانگ» در دنیای موسیقی پاپ به شهرت رسید آلبوم تازه ای منتشر کرده است. این آلبوم به نام «آنچه در درون است»

آگهی

سارا بریلیس که سال ۲۰۰۷ با ترانه «لاو سانگ» در دنیای موسیقی پاپ به شهرت رسید آلبوم تازه ای منتشر کرده است.

این آلبوم به نام «آنچه در درون است» (What’s Inside) ترانه های متن نمایش موزیکالی به نام «پیشخدمت رستوران» است که از ژانویه در برادوی نیویورک روی صحنه می رود.

این آلبوم در فهرست هفتگی ۲۰۰ ترانه مجله بیلبورد آمریکا، در ردیف دهم جای گرفته است.

سارا بریلیس که ترانه های آلبوم را نوشته می گوید: «تصمیم گرفتم آلبوم را پیش از شو برادوی عرضه کنم. پس از ضبط آلبوم، باید ترانه ها را تغییر می دادم تا برای موزیکال مناسب باشند. به نظر من این ترانه ها باید در نمایش خوانده می شدند. با این حال تغییراتی در آنها ایجاد کردم که کل پروژه را متفاوت می کند. این می تواند جالب باشد و مانند آشنایی با مراحل ساختن یک موزیکال است.»

موزیکال «پیشخدمت رستوران» (Waitress) اقتباسی از فیلمی به همین نام ساخته سال ۲۰۰۷ است و داستان پیشخدمت رستورانی در شهری کوچک اسیر زندگی یکنواخت و بدون عشق را روایت می کند.

خواننده و ترانه سرای ۳۵ ساله که اخیرا کتابی درباره نوشتن ترانه های این آلبومش منتشر کرده می گوید: «نوشتن کتاب، ساختن موسیقی و نمایشنامه موزیکال همه با هم و همزمان پیش آمد. دوره خلاق و پرباری بود و لحظه های حس می کردم در میان این همه مشغله به سختی می توانم تعادلم را حفظ کنم. حالا وقت این است که وقفه ای در کار م بوجود بیاورم و استراحت کنم.»

کتاب «مانند من است» سارا بریلیس مجموعه مقالات خاطره گونه و کتاب پرفروش نیویورک تایمز است. نمایش موزیکال پیشخدمت رستوران (Waitress) آخر ماه آوریل در برادوی نیویورک افتتاح می شود و آلبوم تازه (What’s Inside) اکنون به بازار آمده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟