Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

نمایشگاه چهل سال عکس از دیوید بوئی

نمایشگاه چهل سال عکس از دیوید بوئی
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

نمایشگاهی از عکس های دیوید بوئی کار ماسایوشی سوکیتا در آمریکا در نمایش است. نمایشگاه شامل سی عکس از دیوید بوئی است که در طول چهل سال رابطه بین این

آگهی

نمایشگاهی از عکس های دیوید بوئی کار ماسایوشی سوکیتا در آمریکا در نمایش است. نمایشگاه شامل سی عکس از دیوید بوئی است که در طول چهل سال رابطه بین این عکاس ژاپنی و خواننده بریتانیایی گرفته شده است. این مجموعه تا به حال در کشورهای مختلف به نمایش درآمده ولی برای اولین بار به آمریکا آمده است.

عکاس ژاپنی می گوید لو رید، خواننده و موسیقی دان راک آمریکایی او را به دیوید بوئی معرفی کرد. ماسایوشی سوکیتا می گوید: «بعد از اینکه کنسرت دیوید بوئی و لو رید را دیدم که باید بگویم خیلی از آن لذت بردم، رزومه کاریم را به دیوید بوئی نشان دادم. او هم به من اجازه داد از او عکس بگیرم.»

ماسایوشی سوکیتا اولین عکس را سال ۱۹۷۲ و پیش از اینکه دیوید بوئی آرایش چهره را شروع کند از او گرفت. او حرکات دقیق و ماهرانه او را بخاطر می آورد. لینزی کمپ، رقصنده، استاد پانتومیم و بازیگر انگلیسی معلم حرکات دیوید بوئی بود. همکاری این دو هنرمند به نمادی از هنر بدون مرز و فراتر از اختلافات زبان تبدیل شد.

ماسایوشی سوکیتا می افزاید: «فقط همان اویل کار مترجم داشتیم. می توانستم جمله های ساده ای مانند لطفا اینجا بنشین و یا لطفا اینجا بایست را بگویم. پس از اینکه عکاسی شروع می شد او خودش می دانست چکار باید بکند.»

ماسایوشی سوکیتا هزاران عکس خواننده بریتانیایی را گرد آوری کرده که بسیاری از آنها دیده نشده اند. این عکس ها اکنون در کتابی به نام «سرعت نور» با تیراژ محدود منتشر شده است.

نمایشگاه عکس های دیوید بوئی پس از نیویورک در دو شهر ژاپن و اواخر بهار در ایتالیا عرضه می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟