Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

ساخت مجموعه تلویزیونی مجار با سرمایه شرکت آمریکایی اچ بی او

ساخت مجموعه تلویزیونی مجار با سرمایه شرکت آمریکایی اچ بی او
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

مراحل ساخت یک مجموعه تلویزیونی شرکت اچ بی او (HBO) اخیرا در مجارستان به پایان رسید. «زندگی طلایی»، سومین پروژه فیلمسازی با سرمایه گذاری این شرکت

آگهی

مراحل ساخت یک مجموعه تلویزیونی شرکت اچ بی او (HBO) اخیرا در مجارستان به پایان رسید. «زندگی طلایی»، سومین پروژه فیلمسازی با سرمایه گذاری این شرکت آمریکایی در اروپای شرقی و مرکزی است. داستان آن بر محور زندگی پرتجمل یک خانواده طبقه بالا در بوداپست می گذرد.

این مجموعه هشت قسمتی کار زومبور دیگا و بنس ماتیاسی، دو کارگردان جوان مجار است. در افتتاحیه «زندگی طلایی» در پایتخت مجارستان، زومبور دیگا گفت: «گرفتاری ها و مشکلات فیلم همان مشکلات روزمره مردم است. امیدوارم داستان برای گروه زیادی از مردم آشنا وجالب باشد. داستان خانواده ثروتمندی است که در مجارستان زیاد نیست ولی به هر حال وجود دارد. این زوج با کار خلاف، به چنین سطحی از زندگی رسیده اند.»

استر اونودی، یکی از بازیگران مشهور مجار نقش یکی از شخصیت های اصلی فیلم را بازی می کند. او زن قدرتمندی از طبقه پایین و شیفته تجمل و رفاه است که همسرش را به ادامه کارهای خلاف تشویق می کند. استر اونودی با اشاره کاراکتر خود می گوید: «او وسوسه گر، غیرقابل پیش بینی، با استعداد و با دل و جرات است اما از زندگی راضی نیست. این جوهر شخصیت است و من سعی می کنم آن را نشان دهم. جزییات داستان را نمی توانم بگویم فقط همین که تا آخر کار شخصیت منفی و حلیه گر باقی نمی ماند.»

اولین فیلم شرکت اچ بی او که در پانزده کشور اروپایی برنامه پخش می کند مستندی ساخته سال ۲۰۰۷ در لهستان بود. مدیر اجرایی این پروژه می گوید: «هدفمان تهیه فیلمی درباره مجارستان امروز بود. در نهایت آدمها با استعدادی پیدا کردیم که باتلاش بسیار توانستند این ایده را عملی کنند. این رویای ما را عملی کرد.»

پخش «زندگی طلایی» بزودی از تلویزیون مجارستان شروع می شود. این تازه ترین و پر هزینه ترین مجموعه تلویزیونی اچ بی او مجارستان است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد