«اسپکتر» فیلم تازه جیمز باند اکران شد

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
«اسپکتر» فیلم تازه جیمز باند اکران شد

جیمز باند با ماموریت تازه ای به سینما بازگشته است. در «اسپکتر» بیست و چهارمین فیلم از این مجموعه، جیمز باند پیش از ملاقات پنهانی با سازمان شیطانی اسپکتر به مکزیک و رم می رود.

دانیل کریگ، بازیگر بریتانیایی برای چهارمین بار جیمز باند را روی پرده نقره ای زنده میکند و رالف فاینس جایگزین جودی دنچ، شخصیت «ام» را ایفا می کند.

افتتاحیه «اسپکتر» با شرکت اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا و همچنین ستاره های آن در لندن برگزار شد. این دومین باری است که کارگردانی جیمز باند به سم مندس، کارگردان بریتانیایی واگذار شده است. او می گوید: «با سبک جیمز باند قدیم کار کردیم. پر تجمل و زرق و برق، با همان زرنگی و شیطنت جیمز باند قدیمی، ولی حال و هوای امروزی دارد.»

بنا به گزارش ها دانیل کریگ ۴۷ ساله تمایلی به بازی در یک جیمز باند دیگر ندارد. او با اشاره به خصوصیات بازیگر آینده این نقش می گوید: «هر بازیگری باید نقش را با تفسیر خودش اجرا کند. امیدوارم بازیگر آینده تا جایی که می تواند خوب کار کند تا فیلم خوبی ساخته شود.»

با بهره بردن از بازی لئا سیدو بازیگر ۳۰ ساله فرانسوی و مونیکا بلوچی ۵۱ ساله، زنهای فیلم جیمز باند تازه از نسلهای مختلف هستند.

فیلم «اسپکتر» بر محور یک پیام رمزی قدیمی شکل می گیرد که جیمز باند را درگیر زنجیره ای از ماجراها برای کشف یک سازمان مخفی با علامت اختصاری اسپکتر می کند.

در حالیکه شخصیت «ام» با دشواری های سیاسی روبرو شده ماموریت جیمز باند پس زدن اسرار و کشف هویت واقعی این سازمان است. «اسپکتر» فیلم تازه مامور دو صفر هفت در سینماهای دنیا در اکران است.