Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

اجرای موزیکال «چکمه های زن پوشها» در لندن

اجرای موزیکال «چکمه های زن پوشها» در لندن
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

نخستین اجرای نمایش موزیکال «چکمه های زن پوشها» (KINKY BOOTS) در لندن روی صحنه رفت. موسیقی و ترانه های این کمدی موزیکال را سیندی لوپر براساس نمایشنامه

آگهی

نخستین اجرای نمایش موزیکال «چکمه های زن پوشها» (KINKY BOOTS) در لندن روی صحنه رفت. موسیقی و ترانه های این کمدی موزیکال را سیندی لوپر براساس نمایشنامه ای از هاروی فایرستین، نمایشنامه نویس آمریکایی نوشته است. لوپر و فایرستاین هر دو برای دیدن اجرای نمایش به لندن آمدند.

فایرستین می گوید: «بالاخره با چارلی به لندن آمدیم . در نیویورک این نمایش را می نوشتم و داستان نمایش هم در لندن می گذرد. برای نوشتن خیلی چیزها باید به قوه تخیلم متوسل می شدم. حالا نمایش را به خانه اش آورده ایم.»

این کمدی موزیکال، داستان چارلی پرایس را بازگو می کند که کارخانه کفش پدرش را به ارث برده است. وی برای نجات این کارخانه از ورشکستگی، نزد لولا می رود که یک زن پوش است و در کاباره برنامه اجرا می کند. چارلی به کمک لولا دست به کار تولید چکمه های قرمز پاشنه بلند می زند و به این ترتیب کارخانه را از ورشکستگی نجات می دهد.

سیندی لاپر آهنگساز و ترانه سرا و خواننده آمریکایی می گوید: « گمان کنم ساختن موسیقی مثل آشپزی باشد باید چیزهای مختلف به اضافه کنید که طعم و بو بگیرد و اشتها آور شود. فکر کردم که افراد مختلف در سنین مختلف به دیدن نمایش خواهند آمد و من باید همه آنها را در نظر داشته باشم، بنابراین موسیقی من، باید هم یاد آور موسیقی قدیمی باشد و هم موسیقی مدرن تا برای افراد مختلف جذابیت داشته باشد.»

در آمریکا «چکمه های زن پوشها » در سال ۲۰۱۳ روی صحنه رفت. در آغاز، منتقدان تئاتر از آن استقبال نکردند و فروش چندانی نداشت. اما بتدریج بر محبوبیت این نمایش افزوده شد و توانست شش جایزه تئاتر تونی را از آن خود کند. موزیکال «چکمه های زن پوشها» در سالن نمایش آدلفی در لندن تا ۶ فوریه سال آینده روی صحنه خواهد بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟