Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

آگهی

ناتالی ایمبروگلیا پس از شش سال آلبوم جدید خود را منتشر کرد

ناتالی ایمبروگلیا پس از شش سال آلبوم جدید خود را منتشر کرد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

ناتالی ایمبروگلیا، خواننده استرالیایی آلبوم جدید خود را به نام «جنس مذکر» (Male) منتشر کرد. این اولین آلبوم او از سال ۲۰۰۹ است. او در آن سال آلبوم

آگهی

ناتالی ایمبروگلیا، خواننده استرالیایی آلبوم جدید خود را به نام «جنس مذکر» (Male) منتشر کرد. این اولین آلبوم او از سال ۲۰۰۹ است. او در آن سال آلبوم «به زندگی آمدن» (Come to Life) را منتشر کرده بود.

این خواننده در آلبوم جدید خود بیست ترانه را که در اصل توسط خوانندگان مرد خوانده شده بود، اجرا کرده است. یکی از این ترانه ها «دلدادگی فوری» (Instant Crush) است که در اصل توسط گروه دفت پانک و با صدای جولیان کازابلانکاس اجرا شده بود.

ناتالی ایمبروگلیا می گوید: «خوب کلا این ترانه ها با عشق در ارتباط هستند. موضوعاتی همچون عشق از دست رفته یا امید برای عشق در آینده و یا مرگ در آغوش معشوقتان را شامل می شوند. حدس می زنم تنها موضوعی که به آن نپرداختم تولد بود. من فردی عاشق پیشه هستم و اینگونه ترانه ها را دوست دارم. می خواستم کاری بسیار منظم انجام دهم: کاری بسیار کلاسیک و بدون صدای الکترونیک و با محوریت آواز!»

ترانه «تابستان» (THE SUMMER) ترانه ای است که ایمبروگلیا بیشتر از دیگر ترانه ها در این آلبوم به آن مفتخر است زیرا خواندن آن دشوار بوده و او را یاد کشورش می انداخته است.

ناتالی ایمبروگلیا می گوید: «این یک آلبوم بسیار خصوصی و شخصی است. ربطی به آلبومهای مُد روز ندارد بلکه بیشتر کلاسیک است. متعلق به کسانی است که صدای من را دوست دارند زیرا خیلی آواز در آن محوریت دارد. شما اگر صدای من را دوست ندارید از این آلبوم متنفر خواهید شد.»

آلبوم جدید ناتالی ایمبروگلیا اکنون به فروش می رسد. ایمبروگلیا در پایان ماه اوت در فنلاند و دانمارک کنسرتهایی برگزار خواهد کرد. همچنین پس از کنسرتش در دوبلین در اول دسامبر، او کنسرتهایی در بریتانیا خواهد داشت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟