جشنواره موسیقی راک پالئو؛ نوازندگی نوستارگان و اسطوره ها در کنار هم

جشنواره موسیقی راک پالئو؛ نوازندگی نوستارگان و اسطوره ها در کنار هم
نگارش از Euronews

گروه موسیقی راک اسکریپت (The Script) با اجرای ترانه هایی از آخرین آلبوم خود که سال گذشته با عنوان «بی سکوت، صدایی نیست» (No Sound Without Silence)

گروه موسیقی راک اسکریپت (The Script) با اجرای ترانه هایی از آخرین آلبوم خود که سال گذشته با عنوان «بی سکوت، صدایی نیست» (No Sound Without Silence) منتشر شد، تماشاگرانِ چهلمین جشنواره پالئو در نیونِ سویس را به وجد آوردند.

این گروه ایرلندی که سومین تور جهانی خود را در ماه ژانویه شروع کرده، سفرش را در فستیوال موسیقی راکِ ریو در برزیل به پایان می رساند.

یکی دیگر از رویدادهای مهم این جشنواره، اجرای گروه آمریکایی کینگز آو لئون (Kings of Leon) بود که آلبوم آخرشان، با عنوان گاو مکانیکی (Mechanical Bull) در ماه سپتامبر ۲۰۱۳منتشر شد.

استینگ (Sting) همچنان در۶۳ سالگی به اجراهای جاودانه اش را ادامه می دهد، اجراهایی که منحصر به اسطوره ها است. تمام شدن بلیط کنسرت او در این جشنواره هم گواه این مدعا است.

این عضو اسبق گروه موسیقی پلیس، ۱۶ جایزه گرمی در کارنامه خود دارد و تاکنون نزدیک به ۱۰۰ میلیون نسخه از آلبومهایش به فروش رسیده است. او تابستان امسال در یک سفر دور اروپا به اجرای تک ترانه های خود می پردازد.

مطالب مرتبط