انتشار اولین آلبوم فاوستینی، خواننده ایتالیایی

انتشار اولین آلبوم فاوستینی، خواننده ایتالیایی
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

فاوستینی، خواننده ایتالیایی و برنده رقابتهای کشف استعدادهای جدید موسیقی در بریتانیا، اولین آلبوم خود به نام «کلی» را منتشر می کند.

آگهی

آندرئا فاوستینی، خواننده ایتالیایی، سال گذشته میلادی در رقابتهای «ایکس فاکتور»، مسابقات کشف استعدادهای جدید موسیقی در بریتانیا همه را شگفتزده کرد. اجراهای او قلب میلیونها نفر را به تسخیر در آورد و یک شبه به هنرمندی موفق تبدیل شد.

وی که پس از کسب رتبه سوم در این برنامه سفری طولانی را آغاز کرد، درباره تاثیر این تغییر بزرگ در زندگی خود می گوید: «در سال گذشته زندگی من تغییر بسیار کرده است. یک سال پیش، درست در همین موقع مشغول یادگیری زبان چینی و امتحان دادن در دانشگاه بودم و امسال آلبوم موسیقی ام را تمام کردم. احساس عجیبی است: اتفاقاتی که پیش آمد، اتفاقات عادی هستند ولی همه چیز آنقدر سریع رخ داد که اصلا به نظرم عادی نیست.»

فاوستینی اهل رم است و می داند با لبخند و حس طنزش چگونه مخاطبان را مسحور کند. همه اینها را در اولین تک ترانه اش به نام «اندکی عشق بورز» (Give A Little Love) می توان دید. این تک ترانه را خود وی، با تأثیر از موسیقی کلیسایی سیاهپوستان آمریکا (گاسپل) نوشته است.

اولین آلبوم فاوستیونی«کلی» (Kelly) نام دارد. از ۱۰ ترانه این آلبوم، هشت ترانه را خود او ساخته است. آلبوم «کلی» تابستان امسال به بازار موسیقی عرضه خواهد شد.

فاوستینی در ۱۳ سالگی برنده جایزه برنامه کشف استعدادهای هنری تلویزیون رم به نام «تی لاشو اونا کانسونه» (Ti Lascio Una Canzone) شده بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟