موفقیت ترانه چارلی پوت در گرامیداشت پل واکر

موفقیت ترانه چارلی پوت در گرامیداشت پل واکر
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

چارلی پوت، خواننده امریکایی به زندگی با سرعت زیاد عادت می کند. این خواننده نوظهور ۲۳ ساله با ترانه «باز می بینمت» (See You Again) در گرامیداشت پل

آگهی

چارلی پوت، خواننده امریکایی به زندگی با سرعت زیاد عادت می کند. این خواننده نوظهور ۲۳ ساله با ترانه «باز می بینمت» (See You Again) در گرامیداشت پل واکر، هنرپیشه امریکایی در بالای جدول صد ترانه بیلبورد قرار گرفت. این ترانه موسیقی متن فیلم «خشمگین ۷» است.

ترانه «باز می بینمت» تاکنون دو رکورد در برنامه اسپاتیفای به جا گذاشته است. این ترانه در یک روز ۴ میلیون و دویست هزار بار و در یک هفته نیز بیش از ۲۱ میلیون و نهصد هزار بار شنیده شده است. در بالای جدول مجله بیلبورد هم این ترانه بعد از چهارده هفته جای ترانه «بالاشهر فانک» (Uptown Funk) اثر برونو مارس و مارک رونسون را گرفت.

۷۰۰ هزار قطعه دیجیتالی ترانه «باز می بینمت» تاکنون به فروش رفته است.

چارلی پوت می گوید: «می دانستم که شرکت تولید کننده فیلم به دنبال آهنگی برای پل واکر در انتهای فیلم است. با خودم گفتم که “خوب آهنگم را می فرستم ولی آنها هرگز من را انتخاب نخواهند کرد”. تنها تلاشم این بود که به ناشرم نشان دهم که من می توانم کار کنم و لیاقت خواندن دارم. آهنگ را برایشان فرستادم و در ظرف دو دقیقه جواب گرفتم که این “خود آن چیزی است که ما دنبالش بودیم”.»

پوت می گوید که در جریان نوشتن این ترانه او نیز به یکی از دوستانش فکر می کرد که در جریان یک تصادف به شکلی ناگهانی کشته شده بود.

چارلی پوت: «موقعیتی مشابه با پل واکر در مورد دوست من وجود داشت. او هم همچون پل عاشق ماشین سواری بود و من همیشه به او می گفتم که “تو یک روز خودت را به کشتن خواهی داد چون خیلی با این ماشینها تند می روی”. اما از قضا در جاده ای نه چندان شلوغ ماشینی به او زد. اتفاقی که خیلی طعنه آمیز بود. من وقتی خبر مرگش را شنیدم بسیار دلشکسته شدم.»

چارلی پوت اهل ایالت نیوجرسی است و تاکنون مشغول ترانه نویسی برای هنرمندان دیگر بود. او ترانه ای موفق و در سبک “آراندبی” به نام «حرکت آهسته» اثر ترِی سانگز را نوشته بود. او چند ماه پیش اولین ترانه کارنامه حرفه ای خود به نام «ماروین گی» را با همکاری مگان ترینور منتشر کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟