Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

بازسازی ویلای سابق آل کاپون

بازسازی ویلای سابق آل کاپون
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

ویلای سابق آل کاپون، تبهکار افسانه ای در سواحل میامی برای تولیدات تصویری و عکاسی و تولید فیلم بازسازی شده است. آل کاپون در دهه ۱۹۲۰ و ۱۹۳۰ در شیکاگو

آگهی

ویلای سابق آل کاپون، تبهکار افسانه ای در سواحل میامی برای تولیدات تصویری و عکاسی و تولید فیلم بازسازی شده است. آل کاپون در دهه ۱۹۲۰ و ۱۹۳۰ در شیکاگو به شهرت رسید.
این ویلا به سبک معماری موسوم به استعماری ساخته شده است و دارای هفت اتاق خواب است و مساحتی ۲۸۰۰ متر مربعی دارد و سال گذشته سرمایه گذاری خصوصی آن را به قیمت ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار یورو خریداری کرد.

دیردر ماری کاپون، برادرزاده آل کاپون که ۷۵ سال دارد فیلمنامه ای درباره زندگی عمویش نوشته است و می گوید که امیدوار است که قسمتهایی از این فیلمنامه در ویلای بازسازی شده عمویش فیلمبرداری شود.

او بخشی از کودکی اش را در این ویلا گذراند و شنا را در آنجا همراه با عمویش یاد گرفت.

برادرزاده آل کاپون با نشان دادن استخر ویلا می گوید: «من در این استخر با او شنا می کردم که در آن زمان استخری از آب شور بود که از دریاچه بیسکین به آن آبرسانی می شد و در نتیجه آب، بسته به جزر و مد بالا و پایین می رفت.»

آل کاپون این ویلا را در سال ۱۹۲۸ و در دوران رکود اقتصادی خریداری کرد. در آن زمان صنعت گردشگری منطقه در پی طوفان سال ۱۹۲۶ صدمه دیده بود و در نتیجه از رییس مافیا و پولهای کثیف او در شهر استقبال می شد.

پل جورج، استاد تاریخ می گوید: «از برخی جهات به نظرم خوب بود که او اینجا بود چون او دست و دلباز بود. او در امور زیادی اینجا سرمایه گذاری کرد. اموری که قانونی بودند. اما از طرف دیگر او بدنام بود یعنی نفر اول تبهکاران به اینجا آمده بود. در نتیجه هم جنبه مثبت داشت و هم جنبه منفی.»

در اواسط دهه ۱۹۳۰ آل کاپون به خاطر فرار از مالیات به زندان افتاد. او پس از آزادی در سال ۱۹۳۹ به ویلایش در میامی بازگشت. او سالهای بیماری اش تا زمان مرگ در سال ۱۹۴۷ را در این ویلا سپری کرد و در هنگام مرگ ۴۸ سال داشت.

تمامی کارهای بازسازی ویلا که هزینه آن بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار یورو تخمین زده می شود تا یک یا دو ماه دیگر به پایان می رسد و پس از آن همگان می توانند در این ویلای نفر اول تبهکاران به گرفتن عکس و ویدئو مشغول شوند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟