Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

ترانه های منتخب سال ۲۰۱۴

ترانه های منتخب سال ۲۰۱۴
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در سال 2014 ستارگان کهنه کاری چون د پیکسیز و پینک فلوید به دنیای موسیقی بازگشتند. کولدپلی از جمله گروه های مطرح سال های اخیر نیز آخرین آلبومش را

آگهی

در سال 2014 ستارگان کهنه کاری چون د پیکسیز و پینک فلوید به دنیای موسیقی بازگشتند. کولدپلی از جمله گروه های مطرح سال های اخیر نیز آخرین آلبومش را منتشر کرد. اما ما در این برنامه نگاهی داریم به تازه وارده های دنیایی موسیقی، آنهایی که در سال اخیر میلادی گل کردند و مطرح شدند.

نخست، ترانه ای از آلبوم By the dozen ماری فولر می شنوید. خواننده و نوازنده فرانسوی گفته سبک راک پاپ و فالک را تلفیق کرده و بیش از همه تحت تاثیر بزرگانی چون لوئنارد کوئن و ولوت آندرگراند بوده است.

چهارمین آلبوم باکستر دوری It’s a pleasure نام دارد که خواننده بریتانیایی در همکاری با فابین دوبار تولید کرده است. بخش هایی از کلیپ ترانه Palm tree را را می بینید و می شنوید.

گروه شوو (Cheveu) از جمله پدیده های راک آلترناتیو در فرانسه است که سال گذشته با آلبوم Bum خوش درخشید. این گروه هرچند خارج از فرانسه چندان شناخته شده نیست، اما به گمان ما، ترانه مادام پومپیدو می بایست در جمع ترانه منتخب سال قرار گیرد.

سال 2014 پولو فورتادو، نوازنده چیره دست پرتغالی گروه The Legendary Tigerman آلبوم True را به بازار داد. توجه تان را به بخش هایی از ترانه Do come home جلب می کنیم.

گروه میلکی چنس (Milky chance) که دو سال هم نیست کار خود را آغاز کردند و اکنون از جمله ستارگان مطرح موسیقی پاپ اروپایی است. این گروه آلمانی در آلبوم Sadnecessary سبک های فالک و رگئی و الکترونیک را تلفیق کرده و فضای موسیقایی مطبوعی ساخته است.

امیدواریم از ترانه های منتخب ما لذت برده باشید. می توانید به صفحه فیسبوک ما بروید و موسیقی مورد علاقه تان را با ما به اشتراک بگذارید.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟